Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Zakłady bukmacherskie typują piłkę nożną: Polska przegra z Włochami!

Jeśli lubisz piłkę w wydaniu reprezentacyjnym, to ten tydzień jest Twoim tygodniem. Mimo że nie ma ani mistrzostw świata, ani mistrzostw Europy to mecze będą rozgrywane o coś… we wrześniu. Tak, to wszystko dzięki Lidze Narodów UEFA. W najbliższy piątek w Bolonii Biało-Czerwoni zagrają z Włochami w spotkaniu grupy C w dywizji 1. Jak to starcie piłki nożnej typują zakłady bukmacherskie w naszym kraju?  

Zakłady bukmacherskie piłka nożna – sprawdź, co typować w świecie futbolu

Liga Narodów – wprowadzenie 

Masz już dość nudnych meczów towarzyskich, w których obie strony nie mają żadnej motywacji? To już przeszłość, bo UEFA w miejsce spotkań o nic wprowadziła Ligę Narodów, w której drużynom powinno zależeć na dobrych rezultatach. Powód? 4 najlepsze drużyny zagwarantują sobie awans do finałów mistrzostw Europy.

Liga Narodów jest podzielona na 4 dywizje: im wyższa, tym lepsze zespoły w niej znajdziesz. Polacy zagrają w pierwszej lidze, dzięki wysokiemu miejscu w rankingu przed mistrzostwami świata w Rosji. Pamiętając postawę Biało-Czerwonych na tegorocznym mundialu, może Cię dziwić obecność naszych rodaków wśród prawdziwych tuz światowej piłki.  

Spójrzmy tylko na pozostałe ekipy z pierwszej dywizji: 

Holandia, Francja, Niemcy, Islandia, Szwajcaria, Belgia, Włochy, Portugalia, Chorwacja, Anglia i Hiszpania. Wow, szykują nam się hity z prawdziwego zdarzenia.

Jak wyglądają konkretne grupy: 

 • Grupa 1: Holandia, Francja, Niemcy  
 • Grupa 2: Islandia, Szwajcaria, Belgia  
 • Grupa 3: Polska, Włochy, Portugalia  
 • Grupa 4: Chorwacja, Anglia, Hiszpania  

Już jutro będziemy mogli zobaczyć pierwszy mecz dywizji A i od razu będzie to starcie z najwyższej półki: mistrzowie świata z Rosji, Francuzi, stoczą bój z triumfatorami poprzedniego mundialu, Niemcami. Polskich kibiców interesuje bardziej oczywiście piątkowe starcie z Włochami i to spotkanie będzie najbardziej popularnym wydarzeniem w świecie piłki nożnej typowane w zakładach bukmacherskich. Nie zapominaj jednak, że chęć zarobku nie powinna Ci przesłonić kibicowaniu Biało-Czerwonym. Traktuj obstawianie jedynie jako dodatek do oglądania sportu, a nie sposób na wzbogacenie się. Jeżeli masz problem z bukmacherką, skontaktuj się ze specjalistą.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna: Polska – Włochy (20:45) 

Liczyłeś, że Polacy pewnie zwyciężą w piątkowym meczu? Pewnie takich osób jest niewiele, ale jeżeli takie są, musimy Was wyprowadzić z błędu – to gospodarze są zdecydowanym faworytem w oczach zakładów bukmacherskich. Piłka nożna jest jednak nieprzewidywalna i póki piłka w grze, wszystko może się wydarzyć.

Starcie z Włochami będzie debiutem Jerzego Brzęczka jako szkoleniowca reprezentacji Polski. 47-letni Brzęczek zastąpił na tym stanowisku Adama Nawałkę, który po nieudanych mistrzostwach świata został zwolniony przez władzę PZPN-u.

Italia to nie jest na pewno wymarzony rywal dla Polaków, chociaż ranking FIFA może być mylący: Biało-Czerwoni są na 18. lokacie, a Włosi na 21.

zakłady bukmacherskie piłka nożna: Polska - Włochy

To jednak nic nie znaczy, co pokazał mundial w Rosji.

Przypomnijmy, że faworytem tego pojedynku są gospodarze, ale przyjrzyjmy się, który z zakładów bukmacherskich wystawił najwyższe kursy na to starcie piłki nożnej: 

Totolotek  

 • Wygrana Włoch: 1.75  
 • Wygrana Polski: 5.00  
 • Remis: 3.25  

Fortuna   

 • Wygrana Włoch: 1.77  
 • Wygrana Polski: 5.30  
 • Remis: 3.42  

STS  

 • Wygrana Włoch: 1.80  
 • Wygrana Polski: 4.95  
 • Remis: 3.40  

Nie jesteś patriotą (a może po prostu realistą) i typujesz triumf Włochów? Najwyższy kurs znajdziesz w STS-ie, chociaż Fortuna i Totolotek są niewiele w tyle.

Patrioci najwyższy przelicznik otrzymają u…. czeskiego bukmachera. Fortuna w tej kategorii wygrywa z dużą przewagą, zostawiając w tyle Totolotka i STS.

W kwestii remisu po raz kolejny najlepiej wypada operator z Czech, chociaż różnica między nim, a STS-em jest niewielka.  

Podobne wpisy

Zakłady bukmacherskie w piłce nożnej – Wolves vs United w FA Cup!

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna – jak połączyć z meczem Polska vs Czechy?

Lyon – Barcelona w zakładach bukmacherskich: typy na piłkarską LM!