Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna – jak połączyć z meczem Polska vs Czechy?

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna – czy znasz lepsze połączenie tych dwóch rzeczy niż mecze reprezentacji Polski? Chyba nie. W związku z tym ten tydzień będzie dla Ciebie udany. W przyszły wtorek Biało-Czerwoni zagrają z Portugalią, a dzisiejszego wieczoru w Gdańsku zmierzą się z Czechami. Co typować na ten mecz? O tym będziesz wiedział po przeczytaniu poniższej analizy.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna – sprawdź, co obstawiać

Polska – Czechy (18:00)

Czy Jerzy Brzęczek odniesie swoje pierwsze zwycięstwo jako selekcjoner reprezentacji narodowej? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice.

Początek kariery trenerskiej Brzęczka jest mało udany, bo tak chyba można nazwać dwa remisy w czterech meczach. Oczywiście, rywale nie byli najłatwiejsi, ale fakty są jednak faktami. Nie potrafiliśmy pokonać choćby słabej Irlandii – nawet grając rezerwami, powinniśmy to zrobić.

Biało-Czerwoni staną przed szansą zanotowania pierwszej wygranej za kadencji nowego trenera. Do Gdańska przyjadą Czesi, którzy do wielkich drużyn w świecie piłki nożnej nie należą. Przykład? Nasi południowy sąsiedzi pojawili się tylko na jednych finałach mistrzostw świata przez ostatnie 24 lata.

Reprezentacja Czech gra w lidze B, gdzie od kolejnej edycji Ligi Narodów zobaczymy też Polaków. Bilans podopiecznych Jaroslava Silhavy nie powala – dwie porażki z Ukrainą i zwycięstwo ze Słowacją.

Tego nie da się chyba przegrać, prawda? Na to wygląda.

Historia rywalizacji mówi nam niewiele. Ostatni raz z Czechami graliśmy 17 listopada 2015 roku, wygrywając 3-1. Co ciekawe, wtedy na listę strzelców nie wpisał się Robert Lewandowski, a Arkadiusz Milik, Tomasz Jodłowiec i Kamil Grosicki. Czy któryś z nich to powtórzy? Zobaczymy, chociaż od razu należy wykluczyć Jodłowca, bo ten… nie jest już nawet powoływany do reprezentacji narodowej.

Jeżeli obstawianie piłki nożnej w zakładach bukmacherskich jest Twoim hobby, to pewnie wiesz, ze Polacy powinni dziś wygrać. Potwierdzają to też kursy u bukmacherów – przelicznik na Biało-Czerwonych oscyluje w granicach 1.70-1.80. Według mnie wysoko.

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna – typy na mecz Polska vs Czechy

Porażki z Portugalią i Włochami na pewno siedzą w głowach polskich zawodników. Nie tak wyobrażał sobie początek swojej pracy Jerzy Brzęczek. Jestem pewien, że Biało-Czerwoni wyjdą do tego meczu niesamowicie zmotywowani i skoncentrowani. Boom na reprezentację powoli ginie, bo nie ma wyników. Kibice nie będą wiecznie ufać, kibicować i wspierać zawodników – oni też chcą coś w zamian, a najlepszym na to sposobem jest po prostu wygrywanie spotkań. Czy mogliśmy znaleźć lepszego rywala niż Czesi? Oczywiście, ale oni też się do tego nadają. Nasi południowi sąsiedzi są dopiero na 48. miejscu w rankingu FIFA, więc inny wynik niż przekonujący triumf nie wchodzi nawet w rachubę.

Do typowania piłki nożnej proponuję zakłady bukmacherskie Fortuna. Pierwsza propozycja to czysta ,,jedynka” na Polskę po kursie 1.77. Inny, bardziej ryzykowny pomysł to obstawianie handicapu na Biało-Czerwonych. Zakład ,,handicap 0:1” i typ na Lewego i spółkę to kurs 3.10.

zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Żeby pieniądze trafiły na nasze konto, Polacy muszą wygrać różnicą co najmniej dwóch goli.  

Podobne wpisy

Zakłady bukmacherskie typują piłkę nożną: Polska przegra z Włochami!

Zakłady bukmacherskie w piłce nożnej – Wolves vs United w FA Cup!

Lyon – Barcelona w zakładach bukmacherskich: typy na piłkarską LM!