Zakłady bukmacherskie Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Zakłady bukmacherskie dla początkujących wspiera Zagranie.com

Pierwsze korki w bukmacherce nie należą do najprostszych, o czym wiedzą nie tylko nowi gracze, ale również doświadczona ekipa Zagranie.com. Specjaliści na łamach portalu dzielą się z czytelnikami wiedzą sportową i bukmacherską, aby ułatwić im nieco życie kibica i typera.

Zakłady bukmacherskie dla początkujących według Zagranie.com

Zakłady bukmacherskie dla początkujących to czarna magia. Można powiedzieć, że element „magii” zawsze będzie im towarzyszył, bo pozostaną nie do końca przewidywalne, mimo najszczerszych starań ekspertów tworzących analizy – sport nigdy nie przestanie nas zaskakiwać, podobnie jak zakłady, o czym należy pamiętać, aby zachować odpowiedni stosunek do gry.

Ale do rzeczy, o co chodzi z tym Zagranie.com?

Zagranie.com to portal dla kibiców, którzy lubią wzbogacić śledzenie rozgrywek sportowych o obstawianie. Eksperci Zagranie.com specjalizują się w piłce nożnej, NBA, boksie, MMA oraz żużlu i codziennie publikują artykuły dotyczące właśnie tych dyscyplin sportu. Teksty łączą w sobie szczegółową analizę formy danego zespołu, wspartą statystykami, z przewidywaniami na temat zakończenia nadchodzącego spotkania – meczu lub walki. Wszystkie najważniejsze informacje (i nie tylko) w jednym.

Zagranie.com - strona główna

Chłopacy z Zagranie działają nie tylko na Zagranie – można ich spotkać na Facebooku, na fanpage oraz w grupach dyskusyjnych, a także na YouTube, gdzie publikują analizy w formie wideo. Dlaczego o tym mówimy? Bo obstawianie zakładów bukmacherskich powinno się zacząć od solidnej analizy. To dzięki niej możesz zminimalizować ryzyko i zwiększyć swoją szansę na poprawne wytypowanie wyniku.

Zagranie.com - kanał na YT

Analizy jednak na nic się zdadzą, jeśli nie wiesz, jak je wykorzystać, czyli jak stworzyć kupon, jak doładować konto czy skorzystać z promocji. O tym ekipa Zagranie również pomyślała, czego dowodem jest zakładka ABC GRACZA. Znajdziesz tam między innymi: informacje o legalnych bukmachera, ostrzeżenie przed operatorami, u których gra jest zakazana w Polsce, przełożenie na język polski nowej ustawy hazardowej czy po prostu słowniczek bukmacherski. Po tej lekturze świat bukmacherki powinien wydać się znacznie mniej skomplikowany!

Na koniec warto pochwalić Zagranie za ich ostatnią publikację – Skarb Typera NBA 2018/19, czyli ponad 120 stron wiedzy na temat tej amerykańskiej ligi koszykarskiej, analiz, typów, faktów i ciekawostek. Skarb Typera do pobrania za darmo na www.zagranie.com

Zagranie.com - publikacja Skarb Typera NBA

Legalni bukmacherzy też bywają pomocni!

Zagranie wspiera legalnych bukmacherów i ich klientów, ale nie oznacza to, że licencjonowani operatorzy zostawiają swoich klientów bez pomocy. Wręcz przeciwnie. Bukmacherzy posiadają różne narzędzia, którymi starają się wspierać swoich użytkowników, szczególnie tych nowych. Wymieńmy kilka:

  • Obsługa klienta – składają się na nią na przykład czat, infolinia, formularz kontaktowy. Bukmacherzy służą pomocą zagubionym graczom przez wiele godzin i obiecują bardzo szybką reakcję. Warto korzystać w razie potrzeby!
  • Materiały pomocnicze – samouczki, FAQ, filmiki instruktażowe i tak dalej… formy są różne, ale każde z tych narzędzi ma za zadanie rozwiać wątpliwości początkujących graczy
  • Blog – analizy sportowe, nowości, ciekawostki dotyczące sportu i bukmacherki, a wszystko zamknięte w spójnych tekstach. Niestety tej opcji nie znajdziemy u każdego operatora, a szkoda – przecież wiedzę przekazywaną za pośrednictwem artykułów bardzo przyjemnie się przyswaja, o czym wiedzą czytelnicy portalu Zagranie.com

Wniosek? Zakłady bukmacherskie dla początkujących mogą w pierwszej wydawać się nie do ogarnięcia. Trzeba wtedy chwilę ochłonąć i skorzystać ze wsparcia, jakie dają legalni bukmacherzy wraz z Zagranie.

Podobne wpisy

Manchester United vs PSG w ofercie zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie dla początkujących na przykładzie Ekstraklasy

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce po nowelizacji Ustawy Hazardowej: rok później