Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Zakłady bukmacherskie dla początkujących na przykładzie Ekstraklasy

Zakłady bukmacherskie dla początkujących są zazwyczaj niezrozumiałe. Kursy, zdarzenia, kupony – dla nowych graczy to wszystko jest skomplikowane i trudno zrozumieć cały ten świat bukmacherki. W tym tekście zobaczysz, od czego zacząć i jak stworzyć kupon. Pod lupę weźmiemy ostatnie spotkanie 9. kolejki Lotto Ekstraklasy: Korony Kielce z Zagłębiem Sosnowiec. Mamy nadzieję, że po tej lekturze wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane!

Zakłady bukmacherskie dla początkujących – od czego zacząć?

Załóżmy, że grać online, bo tak jest prościej, szybciej i wygodniej. Pierwszym krokiem będzie wybór zakładu bukmacherskie, lecz nie jest to takie proste, jak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Nie możesz grać na wszystkich stronach, a jedynie u takich bukmacherów internetowych, którzy posiadają licencję od Ministerstwa Finansów na bycie zakładem bukmacherskich w internecie. W tym momencie takich podmiotów jest dziewięć:

zakłady bukmacherskie dla początkujących: lista bukmacherów

Okej, ale czym kierować się przy wyborze operatorze? Tutaj czynników może być wiele i każdy z graczy bierze równe aspekty pod uwagę. Jedni chcą bogatą ofertę, drudzy atrakcyjne bonusy, trzeciego zachęci interfejs strony, a czwartemu spodoba się logo. W tym przypadku nie ma reguły i musisz się zastanowić nad tym, co Ciebie najbardziej interesuje. Pamiętaj o jednym, że wybrany zakład bukmacherski działał zgodnie z polskim prawem, czego potwierdzeniem jest zgoda od Ministerstwa Finansów.

Teraz masz już swojego bukmachera, to teraz pora na rejestrację, w trakcie której będziesz proszony o podanie swoich podstawowych danych osobowych, a jako ich potwierdzenie posłuży skan Twojego dowodu osobistego. Nie martw się – Twoje dane są chronione, więc niczego nie ryzykujesz.

Zarejestrowałeś się? To teraz pora wpłacić pieniądze. Jest jednak możliwość, żeby przetestować wybrany zakład bukmacherski bez konieczności dokonywania depozytu, dzięki darmowym zakładom, które dostaniesz za samą rejestrację. Kolejnym prezentem na start dla nowych graczy są bonusy od depozytu, które gwarantują Ci równowartość nawet 100% wpłaty w postaci środków bonusowych.

Masz już konto, pieniądze, więc pozostaje Ci nic innego, jak tylko grać. Zakłady bukmacherskie dla początkujących mogą być trudne, dlatego korzystając z bonusów bukmacherskich, będziesz mógł nauczyć się grać, nie ryzykując swoich pieniędzy, co jest świetnym rozwiązaniem dla niedoświadczonych typerów.

Granie dla początkujących w zakładach bukmacherskich –jak stworzyć kupon?

Nasz „pierwszy” kupon będzie składał się tylko z jednego zdarzenia i będzie to mecz Korony Kielce i Zagłębia Sosnowiec.

Od czego zacząć?

Najpierw wyświetlamy ofertę bukmachera i w tym przypadku będzie to Fortuna. I teraz zaczyna się zabawa, bo szukamy czegoś, co możemy obstawić. Gracze, którzy są już zaznajomieni z bukmacherką, będą mieli typ od razu w głowie, ale dla początkujących zakłady bukmacherskie nie są takie przejrzyste i oczywiste. Sprawdź sobie ofertę, przejrzyj i pomyśl: czy widzisz coś fajnego? Jeżeli nie, sprawdź statystki, które są dostępne na stronie operatorów. Tam znajdziesz wszystkie najważniejsze dane, które pomogą znaleźć Ci typ.

Masz już pomysł? To wystarczy kliknąć w interesujący Cię kurs i po prawej stronie wyświetli Ci się okienko z kuponem. Teraz pora na dobranie stawki (graj za tyle, na ile pozwala Ci Twój budżet) i pod spodem wyświetli Ci się potencjalna wygrana. Teraz wystarczy nacisnąć w prostokąt „Zagraj” i… gotowe – wysłałeś swój kupon! Teraz wystarczy czekać i kibicować na rezultat, który wytypowaliśmy.

Pamiętaj o tym, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jedynie jako dodatek do oglądania sportu. Nie pożyczaj pieniędzy na granie i nie traktuj obstawiania jako sposób na zarobek. To tylko zabawa, która jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia.

Podobne wpisy

Zakłady bukmacherskie dla początkujących wspiera Zagranie.com

Zakłady bukmacherskie dla początkujących: grudniowe okazje