Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Zakłady bukmacherskie dla początkujących: grudniowe okazje

Zakłady bukmacherskie dla początkujących nie są łatwym orzechem do zgryzienia – w końcu trzeba przyswoić wiele nowych pojęć, bukmacherów, możliwości gry… jest tego naprawdę sporo. Pakiet najważniejszych informacji o zakładach bukmacherskich dla początkujących znajdziesz na naszej stronie w specjalnej zakładce. Dziś natomiast dowiesz się, dlaczego grudzień jest dobrym miesiącem na rozpoczęcie zabawy z obstawianiem.

Dlaczego grudzień?

Ostatni miesiąc roku jest dobrym czasem w kwestii zakładów bukmacherskich dla początkujących, gdyż to właśnie wtedy zaczyna się gorączka zakupów – nie tylko w galeriach handlowych, ale również w świecie zakładów wzajemnych. Właśnie wtedy operatorzy ruszają z coraz to popularniejszą formą promocji – z Kalendarzem Adwentowym.

Rzadko się zdarza, żeby codziennie przez prawie cały miesiąc bukmacherzy udostępniali nowe promocje. Takie rzeczy tylko w grudniu!

Promocje są naprawdę przeróżne – dla nowych graczy, dla stałych, dla fanów tasiemców, dla kibiców konkretnych lig. Dlaczego mówimy o tym w kontekście zakładów bukmacherskich dla początkujących? Ano dlatego, że często można natrafić na akcję dedykowaną nowym klientom, uprawniającą do ciekawszego pakietu powitalnego.

Połowa adwentu za nami, ale jest jeszcze okazja do skorzystania z nietypowej promocji. W końcu mamy jeszcze dwa tygodnie do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

Kalendarze Adwentowe bukmacherów

Sprawdźmy, co oferują legalni bukmacherzy internetowi!

forBET

Dziś 10 grudnia, zatem otwieramy dziesiąte okienko w kalendarzu forBET i co znajdujemy? Bonus od pierwszego depozytu w dniu dzisiejszym! Oferta skierowana jest do stałych graczy, jednak tego rodzaju propozycje zazwyczaj dedykowane są nowym klientom, tym razem jest inaczej.

forBET - kalendarz adwentowy

Idąc tym tropem, forBET nie ma dla wszystkich początkujących w zakładach bukmacherskich promocję Mistrzowski Start. O co chodzi? Po pierwszej, drugiej i trzeciej wpłacie operator nagradza Cię dodatkowymi środkami na grę, które łącznie mogą dać nawet… 1200 PLN!

Dziś nikt nie jest pokrzywdzony – ani nowy, ani stały klient.

LV BET

LV BET 10 grudnia wychodzi naprzeciw potrzebom fanów NHL i zwiększa wygrane o 14%. Brzmi dobrze, prawda?

Jedna uwaga: żeby skorzystać z promocji, należy obstawiać w aplikacji mobilnej tego bukmachera.

ETOTO

ETOTO, czyli bukmacher, który ostatnimi czasy naprawdę postawił na rozwój i kolejny raz to pokazuje, również oferując swój Kalendarz Adwentowy.

Dziś rozdaje darmowe środki na grę, a więc freebet o wartości 20 PLN. Jak go otrzymać? Należy postawić zakład wielokrotny za minimum 100 PLN i w przypadku niepowodzenia ETOTO przyzna na pocieszenie 20 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

Jak widać, legalni bukmacherzy mają sporo do zaoferowania w kwestii zakładów bukmacherskich dla początkujących – a szczególnie w grudniu! Warto więc mieć się na baczności i spędzić ten adwent… bukmachersko!

Podobne wpisy

Zakłady bukmacherskie dla początkujących na przykładzie Ekstraklasy

Zakłady bukmacherskie dla początkujących wspiera Zagranie.com