Zakłady bukmacherskie bonus – z czego wybierać i jak korzystać?

Gdyby zebrać kilka osób interesujących się sportem i bukmacherką, a następnie zapytać ich o skojarzenia związane z obstawianiem, co mogliby odpowiedzieć? Oczywiście sport, kursy, kupony, wygrana, przegrana, jednak oprócz tego z pewnością kojarzyłby się z zakładami bukmacherskimi bonus. Pojęcie dość oklepane w dzisiejszych czasach, pojawiające się w każdej branży na każdym kroku, jednak nie tracące na swojej mocy.

Sprawdź, dlaczego fraza „zakłady bukmacherskie bonus” jest tak często wyszukiwana, jakie znaczenie ma dla nowych graczy, jakie dla doświadczonych i z jakich opcji warto skorzystać.

 

Zakłady bukmacherskie bonus – gra warta świeczki?

Kto nie lubi bonusów, promocji, gratisów, obniżek? Zwał jak zwał, mowa o tym samym i każdy z nas to lubi. Czy to czysty chwyt marketingowy i zabieg, na który trzeba uważać? W innych branżach być może, jednak kiedy mowa o legalnych zakładach bukmacherskich, oferowanie bonusów jest całkowicie zgodne z prawem, a zasady akcji są transparentne, dlatego nie trzeba obawiać się, że dany podmiot bukmacherski próbuje naciągnąć swoich klientów. Oczywiście rozdawanie bonusów nie jest z jego strony bezinteresowne, ale to co ważne – korzyść w chwili skorzystania z oferowanego przez zakłady bukmacherskie bonusu jest obopólna.

Odpowiadając na pytanie, zawarte w tytule akapitu, trzeba wspomnieć o sytuacji na polskim rynku. W 2017 roku weszły w życie postanowienia nowej ustawy hazardowej, na skutek czego polską scenę bukmacherską opuściły firmy zagraniczne, zarejestrowane poza granicami Polski. Nie oszukujmy się – wspomniane podmioty bukmacherskie obsługiwały wielu graczy z naszego kraju, ze względu na szeroką, atrakcyjną ofertę i przede wszystkim na brak podatku od stawki. Po ich zniknięciu na rynku zostały wyłącznie legalne podmioty, zarejestrowane w Polsce, posiadające tu swoją siedzibę i odprowadzające podatki. Mając w pamięci zagraniczną konkurencję, polscy licencjonowani bukmacherzy robią wszystko, aby wynagrodzić graczom stratę, a tym samym przekonać ich do siebie. Czy już wiadomo, do czego zmierzamy? No właśnie, idealnym narzędziem w rękach operatorów są w tym przypadku bonusy bukmacherskie, co jest oczywiście z korzyścią dla graczy. Im bardziej bukmacherom zależy, im bardziej zabiegają o klienta, tym lepsze pozycje w swojej ofercie posiadają – proste.

 

Rodzaje bonusów bukmacherskich

W zakładach bukmacherskich bonusy możemy podzielić na bonusy dla nowych klientów oraz na bonusy dla stałych klientów. Co się kryje pod propozycją takiej klasyfikacji?

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy:

  • Freebet (darmowy zakład, bonus bez depozytu) – to bonus w najczystszej postaci, ponieważ gracz otrzymuje od bukmachera całkowicie darmowe środki, które może przeznaczyć na swój pierwszy zakład. Jeśli poprawnie obstawi, na jego koncie ląduje pierwsza wygrana, natomiast jeśli jego typy zawiodą – zainwestowane środki przepadają, ale de facto nic nie traci, gdyż pieniędzy nie wyłożył z własnej kieszeni.
  • Bonus od depozytu – ten oferowany przez zakłady bukmacherskie bonus wiąże się już z wkładem własnym gracza. Klient wpłaca środki, a w zamian za to operator dorzuca mu bonus. Nazwa „od depozytu” nie jest przypadkowa – wysokość premii zależy od wysokości pierwszej wpłaty (zazwyczaj można się spotkać z podwojeniem pierwszej wpłaty).
  • Zakład bez ryzyka (cashback) – tutaj również gracz musi na początku przejąć inicjatywę i wpłacić własne środki, za które obstawi. Gdzie więc bonus? Korzystając z zakładu bez ryzyka, klientowi zostaną zwrócone pieniądze w chwili, gdy jego zakład okaże się przegrany.

Wszystkie z powyższych bonusów to idealne okazje do porządnego treningu bukmacherskiego, zweryfikowania własnych umiejętności typerskich i rzecz jasna przetestowania danego operatora.

 

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy:

  • Stałe akcje dla stałych klientów – promocje, które są standardem w ofercie promocyjnej danego bukmachera. Do takich promocji można zaliczyć na przykład znaną akcję, w ramach której należy zaprosić przyjaciela, a bukmacher w nagrodę przyznaje bonus. Oprócz tego na stałe w ofercie goszczą kluby VIPowskie czy ligi typerskie.
  • Promocje okolicznościowe – tutaj zawierają się wszystkie pozostałe promocje. Dlaczego okolicznościowe? Ponieważ pojawiają się przy okazji większych imprez sportowych (np. igrzyska olimpijskie, mundial czy rozgrywki Ligi Mistrzów) albo z okazji poszerzenia oferty. Warto dodać, że trzy bonusy zaprezentowane przy okazji omawiania oferty dla nowych graczy, nie są zarezerwowane tylko dla nich. Dominują w ofercie na start, jednak pojawiają się również w promocjach dla stałych, lojalnych klientów.

 

Zakłady bukmacherskie i bonus na start – przegląd ofert

Oferowany przez zakłady bukmacherskie bonus na start to ważny aspekt dla początkującego gracza, dlatego warto zrobić rozeznanie i wybrać najlepszą opcję dla siebie spośród dostępnych. Na jakich bukmacherów warto zwrócić uwagę, poszukując oferty powitalnej?

Na pewno na bukmachera LV BET. To dość młody bukmacher, ze świeżym spojrzeniem, ze świeżymi pomysłami na promocje. Od samego początku próbował wyróżnić się na tle pozostałych operatorów i nie zwalnia tempa. Dowód? Oferuje nowym graczom najwyższy na rynku zakładów bukmacherskich bonus od depozytu. Podczas rejestracji wpisz poniższy kod, aby skorzystać z promocji.

Godnym polecenia operatorem jest również Fortuna. To czeska siła na polskiej scenie bukmacherskiej, stabilny bukmacher z doświadczeniem oraz bogatą ofertą. Na start można otrzymać między innymi darmowy zakład, do wykorzystania już przy tworzeniu pierwszego kuponu.

Zapoznaj się jeszcze z Totolotkiem. To kolejny bukmacher, który działa od lat, jednak zdecydowanie nie odstaje od rozwijającej się konkurencji. Aby skorzystać z dostępnych u niego bonusów, zarejestruj się, klikając w poniższy link:

 

Zakłady bukmacherskie i bonus dla stałych graczy – przegląd ofert

Jak zostało już wspomniane, bonusy bukmacherskie to bardzo płynna materia, która ulega ciągłym modyfikacjom. Możemy jednak wyróżnić kilka bonusów, które wyróżniają się i cieszą się zainteresowaniem graczy.

Promocja „Gram Grubo” dostępna u Totolotka. Promocja ta posiada swoją podstawową wersję, obowiązującą co piątek, oraz edycje specjalne, które pojawiają się od czasu do czasu, w dniach ważniejszych rozgrywek. Po krótce, o co chodzi w tej promocji? Gracze mogą obstawiać bez dwunastoprocentowego podatku od stawki, który w normalnych warunkach obowiązuje.

Zakłady bukmacherskie bonus - Totolotek

W momencie, kiedy już poczujesz się pewnie w obstawianiu, pewnie pokusisz się o tworzenie kuponów składających się z kilku pozycji – wtedy mogą zainteresować Cię dwie propozycje LV BET, skierowane właśnie do takich graczy. W pierwszym przypadku obstawiasz minimum 5 zdarzeń na jednym kuponie i jeśli jedno z nich nie wejdzie, otrzymujesz zwrot stawki. W drugim przypadku do wygranych kuponów, składających się z 4 i więcej pozycji otrzymujesz dodatkowy procent wygranej.

Zakłady bukmacherskie bonus - LV BET

Powyższe promocje to oczywiście tylko przykłady – na stronach bukmacherów jest tego o wiele więcej, dlatego warto samodzielnie zapoznać się z całą ofertą.

 

Na co uważać, o czym pamiętać

Wszystko, co do tej pory zostało powiedziane jest prawdą – bonusów bukmacherskich nie należy się obawiać, jednak mamy jedną uwagę, do której stosując się unikniesz nieporozumień i frustracji. Po prostu każdorazowo, przed skorzystaniem z promocji, uważnie zapoznaj się z jej zasadami, czyli regulaminem.

Poniżej zamieszczamy kilka porad na dobry początek:

  • Na banerach reklamujących dany bonus niejednokrotnie możesz się spotkać z określeniem: podwojenie depozytu. Owszem, jest to prawda, jednak czasem trzeba się nieco głębiej wczytać, aby dowiedzieć się, że jest to podwojenie, ale do konkretnej kwoty, np. do 1500 PLN. Przykład? Wpłacasz 100 PLN, otrzymujesz dodatkowe 100 PLN i masz 200 PLN. Wpłacasz 800 PLN, dostajesz dodatkowe 800 PLN i masz 1600 PLN. Ale kiedy wpłacasz 2000 PLN, wciąż otrzymujesz dodatkowe 1500 PLN i masz w sumie 3500 PLN. Zatem maksymalna kwota, jaką bukmacher Ci doliczy to 1500 PLN.
  • Bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu klientowi, ale bywa, że nie każdy dostaje go z automatu. Zdarza się, że podczas rejestracji, w chwili wypełniania formularza, należy zaznaczyć odpowiednie pole, a tym samym wyrazić chęć otrzymania bonusu. Nie zapomnij więc o uważnym czytaniu!
  • Kiedy już otrzymasz upragniony bonus, pamiętaj, że nie jest on wieczny – każda promocja ma swój czas trwania, a więc niewykorzystany bonus po upłynięciu określonej w regulaminie liczbie dni po prostu przepada. Nie przegap więc swojej okazji, jeśli już zdecydujesz się na bonus i będziesz w jego posiadaniu.