Fortuna Bukmacher

U Fortuny bukmachera zagrasz bez dowodu: konto tymczasowe

Fortuna bukmacher to operator, który postanowił wyjść naprzeciw potrzebom niezdecydowanych graczy,  niemających jeszcze konta na efortuna.pl i uprościć proces rejestracji. Nikt nie lubi formalności, prawda? Teraz zakładając konto tymczasowe, możesz zaoszczędzić czas i od razu przejść do gry!

Fortuna bukmacher pozwala obstawiać bez dowodu?

Tak, to prawda. Wydaje się niemożliwe w czasach nowej ustawy hazardowej? Spokojnie, wszystko odbywa się zgodnie z prawem!

Konto tymczasowe u bukmachera to funkcjonalność, która powstała z myślą o wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie chcą od razu wiązać się z bukmacherem i zakładać standardowe konto. Powód jest bez różnicy – możesz nie chcieć ujawniać szczegółowych danych na swój temat albo po prostu nie jesteś jeszcze pewien, czy dany operator to ten, u którego będziesz chciał zatrzymać się na dłużej. Jeśli chcesz, u bukmachera Fortuna możesz założyć konto tymczasowe, czyli takie, które pozwoli Ci przetestować tę czeską firmę bukmacherską, a jeśli coś Ci się nie spodoba – możesz zrezygnować z dalszej gry, bez żadnych konsekwencji.

Fortuna bukmacher - rejestracja konta tymczasowego

Konto tymczasowe: możliwość czy ograniczenie?

Idea konta tymczasowego, jak sama nazwa wskazuje, zakłada grę na określonych warunkach, przez określony czas. Prześledźmy proces rejestracji i korzystania z konta tymczasowego u Fortuny bukmachera.

Rejestracja. To pierwszy krok, jednak w przypadku konta tymczasowego procedura uległa znacznemu uproszczeniu. Wystarczy, że podasz podstawowe dane osobowe, nie musisz przesyłać skanu dokumentu tożsamości, nie musisz czekać na weryfikację. Podajesz dane i możesz obstawiać!

Promocje powitalne. Bonusy na start są tym, co nowi gracze lubią najbardziej, dlatego dobra wiadomość – właściciele kont tymczasowych również mogą korzystać z bonusów powitalnych! U bukmachera Fortuna początkujący użytkownicy mają do dyspozycji zakład bez ryzyka oraz bonus 100% od pierwszego depozytu.

Obstawianie zakładów. Bukmacher Fortuna jest transparentny, pozwala się przetestować, dlatego rzecz jasna klienci mogą wpłacać środki i obstawiać z ich pomocą zakłady. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna kwota depozytu jest równa 5000 PLN.

Wygrane i wypłaty. To, co wygrasz, gromadzisz na swoim iKoncie, aby następnie wypłacić – ten sam schemat, który dotyczy stałych klientów bukmachera, jednak Fortuna wprowadza tu kilka ograniczeń. Po pierwsze, na jednym kuponie możesz maksymalnie wygrać 2279,99 PLN. Po drugie, wypłata możliwa jest dopiero po przekształceniu konta tymczasowego na konto stałe.

Ograniczenia czasowe. 28 dni – tyle czasu bukmacher Fortuna daje na przetestowanie jego możliwości. Po upływie niecałego miesiąca klient musi podjąć decyzję – czy chce grać dalej, a więc dopełnić formalności i utworzyć standardowe konto, czy może zrezygnować. Decyzja należy wyłącznie do niego.

Podobne wpisy

Fortuna bukmacher na ostatnie spotkanie III kolejki Ekstraklasy

Fortuna bukmacher – co słychać u czołowego operatora w Polsce?