Totolotek zakłady bukmacherskie bonus – oferta dla nowych i stałych graczy

Jeżeli trafiłeś na tę stronę po wpisaniu frazy „Totolotek zakłady bukmacherskie bonus”, to z pewnością pragniesz się dowiedzieć, co oferuje najstarszy polski bukmacher. Przedstawimy ofertę bonusową bukmachera, a także sprawdzimy, jak wypada na tle innego operatora.

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

Ilu bukmacherów, tyle różnych promocji, ofert i bonusów. Wielu z nich proponuje graczom różne stawki i zasady, które najszerzej opisane są w regulaminach danej promocji lub dodatku, a znajdują się na stronie internetowej legalnych bukmacherów. Sprawdzimy, jakie bonusy występują obecnie na rynku, jak i kiedy je realizować, a także porównamy ofertę kilku legalnych firm oferujących zakłady wzajemne.

Bonusy powitalne

 • Bonusy bez depozytu – jeśli nic Ci to nie mówi, to spieszymy z wyjaśnieniem. Aby spełnić warunek otrzymania takiego bonusu, konieczne jest jedynie założenie konta na stronie danego bukmachera. Dla przykładu: Totolotek zakłady bukmacherskie bonus zostanie uruchomiony wtedy, kiedy po podaniu danych osobowych zakończymy proces rejestracji, a wówczas bukmacher, w naszym przypadku Totolotek, zasili nasze konto dodatkową sumą na start naszej przygody z obstawianiem meczów. Bonus taki jest skierowany do nowych graczy, którzy chcą cieszyć się grą, jednak należy pamiętać, że wypłacenie środków otrzymanych na konto gracza jest możliwe po tzw. obróceniu freebetu, czyli kilkukrotnym zagraniem przekazanej sumy. Warunki, które należy wypełnić aby móc wypłacić ten bonus powitalny, znajdują się w stosownych regulaminach na stronie internetowej firmy udzielającej zakłady wzajemne.
 • Bonus uzależniony od depozytu – bonus na start, który wynosi znacznie więcej niż freebet. Wraz z pierwszą wpłatą gracz otrzymuje 100% włożonych środków, jednak ich wypłata jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków zawartych w regulaminie operatora. Aby wypłacić taki dodatek powitalny należy obrócić bonus kilkukrotnie. Dodatkowo jedno ze zdarzeń musi być po kursie wskazanym przez operatora.
 • Cashback (zakład bez ryzyka) – ryzyko jest wpisane w obstawianie zakładów, dlatego bukmacherzy wychodzą naprzeciw graczom. W jaki sposób? Najprościej rzecz ujmując, zakład bez ryzyka polega na tym, iż Twoje konto nie ulegnie uszczupleniu, jeżeli okaże się, że kupon okazał się przegrany. Wówczas operator zwraca stawkę graczowi, który może kolejny raz spróbować swoich sił i postarać się o następne wytypowanie danego zdarzenia.

Totolotek zakłady bukmacherskie bonus powitalny

Otrzymanie bonusów powitalnych różni się w wielu firmach oferujących zakłady wzajemne. Totolotek zakłady bukmacherskie bonus powitalny również ma swoje warunki do wypełnienia, ale jak to wygląda w rzeczywistości?

 • Freebet – nowi gracze Totolotka otrzymują bonus powitalny bez żadnego depozytu po założeniu konta na stronie operatora. Totolotek zakłady bukmacherskie bonus powitalny jest możliwy do wypłaty po trzykrotnym obrocie, jednak kupon musi zawierać minimum jedno zdarzenie z przelicznikiem 2.00.
 • Bonus 100% – w tym przypadku Totolotek zakłady bukmacherskie bonus 100% ma określone widełki, które wskazują graczowi kwotę jaką należy wpłacić. Pomimo tego, że bonus jest przyznawany automatycznie, to sam udział w promocji rozpoczyna się wraz z obstawieniem pierwszego kuponu w Totolotku. Jakie są warunki?
  • wypłata bonusu jest możliwa po trzykrotnym obrocie otrzymanego bonusu i kwoty pierwszej wpłaty.
  • zakłady zawarte z salda głównego lub bonus muszą mieć minimum jedno zdarzenie po kursie równym bądź większym 2.00.
  • zwrot stawki lub unieważnienie kursu (zmniejszenie go do 1.00) nie jest brane pod uwagę przy obrocie bonusu powitalnego.
totolotek zakłady bukmacherskie bonus
Totolotek zakłady bukmacherskie bonus powitalny

Bonusy dla stałych klientów

Jak widać oferta dla nowych graczy jest stosunkowo okazała, ale co z graczami, którzy mają już założone konta u danego bukmachera? Czy im nie należy się żaden bonus? Oczywiście, że się należy, dlatego na tej płaszczyźnie operatorzy nie pozostawiają luki i oferują graczom wiele bonusów. Jakie dodatki bukmacherskie znajdziemy na polskim rynku? Oto kilka z nich:

 • Zakłady bez podatku – jak łatwo się domyślić, korzyści wynikające z tego bonusu są takie, że przy postawieniu zakładu gracz będzie zwolniony z podatku, którzy legalni bukmacherzy muszą odprowadzać do Skarbu Państwa. Żeby nie było za dobrze, aby wziąć udział w promocji trzeba spełnić kilka warunków, które w zależności od bukmachera różnią się od siebie. Każdy operator podaje ile zdarzeń musi się znaleźć na kuponie, jaki musi być minimalny kurs jednego zdarzenia, jak musi być kurs całkowity kuponu, a także za jaką stawkę gracz musi wejść do gry. Warto pamiętać, że zakłady bez podatku są z reguły okresowe (np. Totolotek zakłady bukmacherskie bonus: Gram Grubo Piątek – zwalnia z podatku jedynie w piątki lub Happy Hours Fortuna bez podatku – na czas MŚ w piłce nożnej).
 • Bonusy polecające – masz już konto u danego bukmachera, a Twój kolega zastanawia się u jakiego operatora rozpocząć przygodę z obstawianiem? Poleć mu swojego bukmachera, który doceni Twój gest i wynagrodzi Ciebie dodatkowym bonusem do wykorzystania na zakłady. Gdyby tego było mało, to operator może nagrodzić też Twojego znajomego, a w takiej sytuacji zarabia i on, i Ty.
 • Bezpieczny kupon – podoba sytuacja jak z zakładem bez ryzyka, który skierowany był do nowych graczy. Tutaj również trzeba spełnić parę warunków takich jak: ilość zdarzeń, minimalna stawka, kurs całkowity czy kursy pojedynczych zdarzeń. Z reguły takie promocje są ograniczone czasowo.

Totolotek zakłady bukmacherskie bonus dla stałych klientów

Poznaliśmy już bonusy możliwe do uzyskania na start przygody z obstawianiem, a także sprawdziliśmy, co na tej płaszczyźnie oferuje Totolotek. Przyjrzeliśmy się również bonusom dla lojalnych graczy na rynku bukmacherskim, dlatego analogicznie sprawdzimy, który z nich znajdziemy na stronie Totolotka.

 • Gram Grubo – jeżeli masz dość podatków, które pomniejszają Twoje wygrane i chciałbyś z tym zerwać, ale nie wiesz jak, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jak to możliwe? Totolotek zakłady bukmacherskie bonus: Gram Grubo, to nic innego jak oferta operatora, który weźmie na siebie podatek gracza, jeżeli ten spełni kilka warunków. Jakie to warunki?
  • minimalna stawka – minimalna kwota zakładu, za którą należy wejść do gry.
  • ilość zdarzeń – Totolotek zakłady bukmacherskie bonus: Gram Grubo zostanie uruchomiony, jeżeli na kuponie znajdą się minimum trzy zdarzenia.
  • kurs całkowity – kupon musi mieć przelicznik całkowity co najmniej 2.50.
  • kurs jednego zdarzenia – tak jak w przypadku kursu całkowitego, tak i tutaj gracz musi zagrać minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, który musi być większy lub równy 1.30.
 • Gram Grubo Piątek – sytuacja, która polega w istocie na tym samym co bonus „Gram Grubo”, jednak promocja obowiązuje jedynie, jak sama nazwa wskazuje, w piątki.
  • minimalna stawka – kwota, za którą należy wejść do gry. Stawka określona jest w regulaminie promocji.
  • ilość zdarzeń – przy tym bonusie wymagania są z goła mniejsze, niż w ww. przypadku. Tutaj wystarczy zaledwie jedno zdarzenie.
  • kurs całkowity – tu również są mniejsze wymagania niż w przypadku bonusu „Gram Grubo”, bo kurs kuponu musi wynosić już tylko 2.00.
  • kurs jednego zdarzenia – 1.06 to minimum, jakie muszą posiadać zdarzenia na kuponie gracza.
 • Poleć Przyjaciela – Totolotek zakłady bukmacherskie bonus polecający to korzyść dla Ciebie i Twojego znajomego. Polecający otrzyma od bukmachera środki na konto, a nowy gracz dostanie pakiet bonusów powitalnych, czyli freebet i bonus 100%.

  Totolotek zakłady bukmacherskie bonus
  Totolotek zakłady bukmacherskie bonusy dla stałych klientów

Totolotek zakłady bukmacherskie bonusy – co trzeba wiedzieć?

Otrzymanie bonusu od bukmachera jest bardzo fajnym dodatkiem do konta gracza, ale trzeba pamiętać, że należy spełnić kilka warunków dotyczących promocji. Jak i kiedy najlepiej z nich korzystać? Kiedy najkorzystniej je aktywować? Zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi obracania bonusami lub ich otrzymaniem.

Nie stawiaj sportów, o których nic nie wiesz. Pamiętaj, że Totolotek zakłady bukmacherskie bonus na ofertę pesapallo czy futbolu amerykańskiego na pierwszy rzut oka może być łatwy do obrócenia, a jego kursy będą bardzo przystępne, ale aby obstawiać dany sport trzeba znać jego specyfikę i zależności, chociaż w najmniejszym stopniu.

Przerwa miedzy ulubionymi rozgrywkami nie jest ulubionym momentem fanów danego sportu. Pamiętaj, że niektóre oferty mogą mieć termin ważności promocji lub bonusu i jego obrócenie może być ograniczone w czasie. Dwumiesięczna przerwa pomiędzy sezonami nie będzie dobrym pomysłem na rozpoczęcie udziału w promocji, jeżeli sport, na którym się znasz i obstawiasz, ma przerwę w rozgrywkach.

Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z ofertą kilku bukmacherów, a jeżeli wybierzesz już tego odpowiedniego, to przeczytaj dokładnie regulamin bonusu. Jest to bardzo ważne, ponieważ musisz pamiętać, że udział w zakładach wzajemnych to hazard, a obrót bonusu to po części gra realnymi pieniędzmi.

Totolotek zakłady bukmacherskie bonus 100% a TOTALbet bonus 100%

Wybór bukmachera do porównania padł na najmłodszego operatora na rynku, czyli TOTALbet. Tym samym jest to starcie najstarszego buka z najmłodszym. Który wypadnie lepiej?

Totolotek zakłady bukmacherskie bonusy są bardzo korzystne dla nowych, jak i stałych graczy, ale czy oferta tego operatora jest najlepsza i najkorzystniejsza na rynku? Obaj operatorzy oferują dodatkowe 100% bonusu powitalnego, jednak Totolotek proponuje nawet dwukrotnie więcej, niż jego rywal. Przy tak wysokich dodatkach, jakimi są bonusy 100%, ma to ogromne znaczenie.

Totolotek wygrywa również na innym polu, ponieważ wpłata na konto aktywuje automatyczne przyznanie bonusu, czego TOTALbet nie oferuje. Uzyskanie bonusu jest możliwe dopiero po zagraniu dwóch kuponów z kursem minimalnym 2.00, co jest już sporym kamyczkiem wrzuconym do ogródka TOTALbetu. A jakie inne warunki są konieczne do wypełnienia?

Ilość koniecznych obrotów bonusu:

Totolotek – 3
TOTALbet – 6

Kurs minimalny kuponu:

Totolotek – 2.00
TOTALbet – 2.00

Kurs minimalny zdarzenia:

Totolotek – 2.00
TOTALbet – 1.20

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie:

Totolotek – 1
TOTALbet – 3

Totolotek zakłady bukmacherskie bonus 100% wypada na tym polu lepiej niż TOTALbet, ponieważ oferuje korzystniejsze warunki obrotu bonusu, a także proponuje graczom dwukrotność tego, co zapewnia TOTALbet.

Korzystniejszą ofertę proponuje Totolotek, u którego uzyskanie bonusu jest praktycznie natychmiastowe, czego nie oferuje nam TOTALbet. Dodatkowo najstarszy polski bukmacher oferuje dwukrotność bonusu oferowanego przez konkurencyjną firmę. Dodatkowo liczba zdarzeń na kuponie jest znacznie mniejsza niż  w TOTALbecie.