Totolotek bukmacher

Totolotek bukmacher z najlepszą promocją na rynku?

Totolotek bukmacher od wielu miesięcy chwali się promocją Gram Grubo, która pozwala na podwyższanie potencjalnej wygranej. Jednak co jakiś czas regulamin się zmienia wymagając od graczy innych rodzajów kuponu. Jakie warunki Totolotek bukmacher ma obecnie?

Zacznijmy od faktu, że zazwyczaj Totolotek bukmacher chwalił się, że Gram Grubo to granie bez podatku, bo podwyższał wygraną o 12%, ale teraz już tak nie jest… bo potencjalna zwycięska suma jest większa o 14%. W związku z tym od razu można zauważyć, że zmiany w promocjach nie zawsze muszą być na gorsze.

Czy Totolotek bukmacher w związku z tym ma obecnie najlepszą promocję na rynku? Jak najbardziej można tak stwierdzić. Wielu operatorów w Polsce na przestrzeni swojej działalności próbowało wprowadzić użytkownikom dogodność możliwości grania bez podatku. Jednak prędzej czy później z tego rezygnowali, ale nie Totolotek. Chociaż promocja najstarszego bukmachera w kraju w tym przypadku przechodziła zmiany i z pewnością tez nie jest dla wszystkich graczy. Dlaczego? Chociażby ze względu na wymóg minimalnej stawki na poziomie 100 PLN. Nie każdy użytkownik, a nawet większość, operuje tego typu sumami i jak najbardziej słusznie, ponieważ wysokość obrotu powinna być uzależniona od możliwości gracza. Pamiętajcie, że obstawia się na swoje możliwości.

A więc jakie warunki stawia Totolotek bukmacher przed użytkownikami, aby móc podwyższyć wygraną o 14%? Jak już było wspomniane, stawka zakładu musi wynosić co najmniej 100 PLN. Gram Grubo dotyczy oferty zdarzeń przedmeczowych oraz na żywo. Wymagany minimalny kurs kuponu to 2,00, przy czym jedna pozycja nie mieć mniejszego mnożnika niż 1,06. Na koniec ważna sprawa, o której należy pamiętać to fakt, że promocja Gram Grubo działa w Totolotku tylko w piątki! Jednak jest to dobry dzień na granie u bukmachera, bo zawsze znajdzie się coś do obstawiania na weekend z wielu dyscyplin sportowych oraz rozgrywek.

Najlepiej przedstawić to na konkretnym przykładzie kuponu u bukmachera Totolotek. Piątek, więc czas na Ekstraklasę! Dzisiaj mamy dwa spotkania, które można typować. Polska liga lubi płatać figle, ale akurat tak się składa, że jednego dnia mamy lepszy zespół grający u siebie, który jest ewidentnym faworytem. Zarówno Jagiellona powinna poradzić sobie z Cracovią, która jeszcze w tym sezonie nie prowadziła w meczu Ekstraklasy nawet przez minutę oraz Zagłębie teoretycznie nie powinno mieć kłopotów ze Śląskiem. Złożenie takiego dubelka daje nam kurs akumulowany 3,78, czyli jak najbardziej spełniający wymóg minimalnego mnożnika. Właściwie to już nawet sama pozycja na Lubin w singlu pozwoliłaby powiększyć wygraną o 14%. No i jak widać na poniższym załączonym obrazku z Totolotka bukmachera, stawka wynosi 100 PLN, czyli jak najbardziej spełniająca warunki.

Totolotek bukmacher kupon

Po spełnieniu wszystkich wymienionych wymogów promocji Gram Grubo, do kuponu zostaje doliczony współczynnik 1,003, który podwyższa wygraną o 14%. Warto tutaj jeszcze dodać, że Totolotek bukmacher wyszczególnia, że pod uwagę nie są tutaj brane zakłady systemowe. Dodatkowo nie liczą się kupony wysłane za środki bonusowe. Jeden użytkownik może zawrzeć nieograniczoną ilość zakładów, która będzie wzięta pod uwagę w piątek.

Inne podmioty w Polsce także oferują różne możliwości obstawiania bez podatku, ale nikt nie utrzymał swojej promocji tak długo jak Totolotek bukmacher ze swoim Gram Grubo. Tym bardziej zasługują na uznanie, ponieważ już nawet nie chwalą się przez fakt grania bez obowiązkowego obciążenia na korzyść państwa, bo podwyższają wygrane o 14%. Jednak nie ma co ukrywać, że jak sama nazwa wskazuje – jest to przeznaczone na grube granie, bo nie każdy jest w tanie typować za 100 PLN.

Należy pamiętać, aby grać rozważnie i nawet taka promocja nie powinna nikogo skusić do obracania taką ilością pieniędzy jeżeli prędzej tego nie robił. Środki na obstawianie powinny iść z budżetu na rozrywkę i nie powinny wpływać na codzienne życie każdego gracza. Takie zachowanie może prowadzić do hazardu i problemów. Przed korzystaniem z promocji Totolotka, zastanów się czy to co oferuje bukmacher jest dla Ciebie.

Podobne wpisy

Tottenham vs Chelsea i najciekawsze kursy ze strony Totolotek.pl

Real – Ajax: propozycja po kursie 2.33 na mecz rewanżowy!