STS zakłady bukmacherskie

STS Zakłady Bukmacherskie – podstawowe informacje, oferta, porównanie z konkurencją!

Największa firma oferująca zakłady wzajemne w Polsce, czyli STS Zakłady Bukmacherskie, cechuje się wprowadzaniem innowacji i ciągłej modernizacji własnych usług. Operator proponuje około dwa tysiące wydarzeń sportowych każdego miesiąca oraz wspiera polski sport, ponieważ współpracuje z wieloma klubami piłki nożnej, siatkówki czy piłki ręcznej.

STS Zakłady Bukmacherskie – najważniejsze informacje

Co trzeba wiedzieć o tym operatorze? Przede wszystkim to, że STS Zakłady Bukmacherskie to największa firma, która organizuje zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Ciągły rozwój i modernizacja operatora sprawiły, że legalny bukmacher zatrudnia na daną chwilę około 1300 pracowników. Najnowsze technologie to również powiększanie dystansu, jaki dzieli STS Zakłady Bukmacherskie od innych polskich potentatów na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Sama spółka powstała jeszcze w poprzednim stuleciu, bo jej początek to 1997 rok. STS to skrót, który w rozwinięciu to: Star-Typ Sport. Nie każdy zna rozwinięcie tej nazwy, jednak tak długa obecność na polskim rynku to gwarant jakości, a to jest dla graczy bardzo cenne. STS Zakłady Bukmacherskie mają już 430 punktów stacjonarnych w całej Polsce, a oprócz tego posiadają szeroką ofertę sportową, bonusową, a także wiele udogodnień, z których gracze bardzo chętnie korzystają.

Star Typ-Sport zakłady bukmacherskie
STS zakłady bukmacherskie – mapa lokali stacjonarnych

Na stronie STS Zakładów Bukmacherskich znajdziemy wiele informacji dotyczących wspomnianych punktów stacjonarnych. Oprócz dokładnego adresu gracz może sprawdzić godziny otwarcia lokalu, a także udogodnieniach danego punktu stacjonarnego.

STS Zakłady Bukmacherskie – co oferuje?

Oferta sportowa

Propozycja sportowa od STS Zakłady Bukmacherskie jest bardzo „obfita”. Na przykładzie piłki nożnej świetnie widać, jak duże pole działania zostało zaoferowane graczom, ponieważ w Star-Typ Sport można obstawiać futbol z 49 krajów, jednak warto pamiętać, że każdy z nich oferuje po kilka lig jak na przykład Niemcy, gdzie możemy grać aż pięć najwyższych klas rozgrywkowych, a do tego postawić na spotkania w ramach pucharu Niemiec oraz Superpucharu.

Bogactwo oferty znajdziemy również w innych zakładkach, jednak mocno wyróżniającym się elementem STS zakładów bukmacherskich są propozycje na e-sport. Tutaj operator postanowił wyróżnić najnowszą dziedzinę, dedykując jej osobną kartę, która znajduje się na samej górze strony internetowej.

Oczywiście bukmacher nie odstaje ofertą od konkurencji, jeśli chodzi o inne popularne sporty, takie jak: tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna i żużel. Warto pamiętać, że STS zakłady bukmacherskie proponuje również na mniej popularne sporty, bo w ofercie operatora znajdziemy także: rugby, pesapallo, krykiet, football australijski, baseball, siatkówka plażowa i wiele więcej.

Oferta bonusowa

Bonusy, czyli to co gracze lubią najbardziej. Tak jak każdy inny bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie proponuje kilka dodatków dla graczy zarówno tych nowych, jak i starszych.

 • Bonus za sporty wirtualne polega na zwrocie połowy stawki za pierwsze trzy przegrane kupony. Jednak dodatek dotyczy jedynie sportów wirtualnych, a żeby mieć możliwość uzyskania zwrotu od bukmachera, gracz musi obstawiać przez cały tydzień.
 • Bonus powitalny, czyli propozycja dla nowych graczy. Po dokonaniu wpłaty na konto dodatkowo otrzymujemy jej równowartość, a żeby wypłacić pieniądze należy dokonać trzykrotnego obrotu. Warunkiem koniecznym do udanego obrotu jest kurs kuponu, który musi wynosić więcej niż 1.91.
 • Polubisz poniedziałek, czyli akcja skierowana do tych, którzy tydzień rozpoczynają z STS zakładami bukmacherskimi. Co trzeba zrobić, aby otrzymać dodatek? Wystarczy grać, a najaktywniejsi gracze tego dnia otrzymują bonus od STS. Nagrodzonych co tydzień jest równo tysiąc.
 • Zaproś kumpla to nic innego jak bonus za polecenie STS graczowi. Dodatek zostaje uruchomiony po tym, jak dany gracz założy konto, dokona wpłaty i postawi zakład. W tej sytuacji bonusy czekają na polecającego i poleconego.

 

STS Zakłady Bukmacherskie – aplikacja mobilna

Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza aplikacja mobilna wśród wszystkich oferowanych przez legalnych bukmacherów w Polsce. Wiele udogodnień, innowacji, ulepszeń i korzyści, które oferuje bukmacher, możemy uzyskać poprzez korzystanie z mobilnej „apki” STS Zakładów Bukmacherskich. Ukontentowani mogą być gracze obu najpopularniejszych systemów smartphone’owych, ponieważ aplikację można pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store, co jest ukłonem w stronę wielu graczy z całej Polski. Co można znaleźć w aplikacji mobilnej?

 • Najszybsza i najbezpieczniejsza wpłata oraz wypłata spośród wszystkich aplikacji legalnych bukmacherów w Polsce
 • Powiadomienia informujące o obecnym statusie kuponów gracza
 • Bonusy skierowane jedynie do użytkowników aplikacji mobilnej STS Zakładów Bukmacherskich
 • Rozbudowane statystyki, które dotyczą wszystkich wydarzeń sportowych
 • Możliwość oglądania transmisji online całkowicie za darmo

Dodatkowo użytkownicy „apki” mogą za jej pośrednictwem obstawiać sporty wirtualne, dokonywać cash-outów i bezpiecznych zakładów, a także brać udział w czacie, który jest dedykowany jedynie dla graczy bukmachera STS. Warto również wiedzieć, że jeśli nie masz możliwości pobrania aplikacji, to wiele nie tracisz, bo strona operatora jest również dostępna w wersji mobilnej.

STS zakłady bukmacherskie
STS zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna

STS Zakłady Bukmacherskie – unikalność operatora

Wpłaty i wypłaty w STS Zakłady Bukmacherskie

Operator umożliwia graczowi wpłaty na wiele sposobów. Poza wpłatami na konto za pomocą karty kredytowej czy przelewu, gracz może wpłacić środki za pomocą funkcji e-wallet, szybkich transferów, ale także zwykłej wpłaty gotówkowej w stacjonarnych punktach STS Zakładów Bukmacherskich. Wpłaty na konto gracza nie powinny być żadnym problemem, ponieważ bukmacher obsługuje aż 30 banków.

STS zakłady bukmacherskie
STS zakłady bukmacherskie – możliwości wpłat

Sytuacja wygląda nieco inaczej z wypłatami, ale i tutaj STS wyróżnia się znacząco, ponieważ wypłaty z konta gracza trwają średnio około 15 minut, jeżeli operacja zostanie zrealizowana na jeden z 11 podmiotów bankowych: mBank, ING, PKO Bank Polski, Millenium, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, intelingo, Orange Finanse, T-mobile usługi bankowe, Get In Bank, Noble Bank. Posiadanie rachunku w innym banku może wydłużyć czas operacji maksymalnie do dwóch dni roboczych.

Klub STS Zakłady Bukmacherskie

Każdy chciałby otrzymywać spore bonusy do wykorzystania. A co, jeśli możemy otrzymać je za samą grę? W Klubie STS nagrody przewiedziane są dla trójki najlepszych graczy danego miesiąca, a nagrody są bardzo duże. Jak wstąpić do klubu? Wystarczy wyrazić chęć w stacjonarnym punkcie lub posiadać konto na stronie STS Zakładów Bukmacherskich. Obstawione kupony to punkty, które naliczane są według dwóch wzorów:

Kupon wygrany to przelicznik: liczba typów x kurs całkowity x stawka
Kupon przegrany to przelicznik: liczba trafionych typów x kurs całkowity x 0.1 wygranych typów (kurs musi być równy lub wyższy 1.2).

Poza samą grą w lokalach stacjonarnych STS Zakładów Bukmacherskich gracz może zdobywać punkty:

 • 10% więcej punktów za zawarcie zakładów powyżej wymienionej w regulaminie kwoty*
 • wizyty w stacjonarnych punktach STS, w których można zdobywać dodatkowo dwa, cztery i osiem tysięcy punktów. Wówczas gracz zobligowany jest do odwiedzin lokalu stacjonarnego kolejno 10-krotnie, 20-krotnie lub codziennie.
 • Nabycie Magazynu STS

*oferta dotyczy również Klubu STS w rankingu online.

E-SPORT

STS zakłady bukmacherskie cechują się bardzo szeroką ofertą na e-sporty. Operator udziela zakładów wzajemnych na: Counter Strike, League of Legends, Dota 2, FIFA, Hearthstone, Heroes of The Storm, Overwatch, Rainbow Six czy Starcraft. Każda kategoria ma dodatkowe zakładki na wszystkie wielkie turnieje, a wiele meczów można obstawiać LIVE. Warto również wspomnieć o tym, że STS zakłady bukmacherskie są oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Esportowej od lutego 2018 roku.

STS zakłady bukmacherskie
STS zakłady bukmacherskie – E-sport

STS Zakłady Bukmacherskie, a inni operatorzy

Porównanie z innymi operatorami najlepiej obrazuje siłę bukmachera. STS Zakłady Bukmacherskie jest liderem polskiego rynku, jednak my postaramy się sprawdzić, jak wypada na tle konkurencji. Pod lupę weźmiemy: ilość sportów możliwych do obstawiania i zdarzeń dodatkowych w trzech dyscyplinach, a także sprawdzimy, czy STS oferuje najwyższe kursy. Do porównania użyjemy oferty dwóch innych bukmacherów: Fortuny oraz Totolotka.

Ilość dyscyplin sportowych

Każdy bukmacher posiada inną ofertę, ale czy STS Zakłady Bukmacherskie proponuje ich najwięcej?

STS: 29 dyscyplin
Fortuna:
21 dyscyplin
Totolotek: 20 dyscyplin

Pierwsza konkurencja i już górą jest STS, który oferuje blisko połowę sportów więcej niż dwaj inni operatorzy.

Ilość zdarzeń dodatkowych

Test przeprowadzamy na meczu pierwszej kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków i Arką Gdynia. Który z nich oferuje najwięcej zdarzeń dodatkowych?

STS: 58
Fortuna:84
Totolotek:86

Drugie porównanie, jednak tym razem STS Zakłady Bukmacherskie przegrał ze swoją konkurencją. Zarówno Fortuna, jak i Totolotek oferują więcej zdarzeń dodatkowych, a to dla wielu graczy ma ogromne znaczenie.

Wysokość kursów (rynek główny 1X2)

Najbardziej popularne zdarzenia, czyli zwycięstwo jednej z drużyn lub remis w całym spotkaniu. Do porównania użyjemy tego samego spotkania, które zostało wykorzystane w poprzednim zestawieniu. Kto oferuje najwyższe przeliczniki?

STS

Wygrana Wisły Kraków: 2.15
Remis:3.20
Wygrana Arki Gdynia:3.36

Fortuna

Wygrana Wisły Kraków: 2.15
Remis: 3.25
Wygrana Arki Gdynia: 3.35

Totolotek

Wygrana Wisły Kraków: 2.15
Remis: 3.30
Wygrana Arki Gdynia: 3.40

Trzecia i najważniejsza konkurencja dla graczy, czyli zestawienie kursów. Tutaj STS Zakłady Bukmacherskie wypadł stosunkowo słabo, bo o ile na wygraną Wisły Kraków oferuje kursy identyczne jak konkurencja, o tyle w pozostałych dwóch zdarzeniach zajął kolejno trzecie i drugie miejsce w zestawieniu.

W porównaniu z innymi bukmacherami STS Zakłady Bukmacherskie oferują najwięcej sportów możliwych do obstawienia, jednak zarówno ilość zdarzeń dodatkowych, jak i wysokość kursów sprawiają, że STS na tych polach ustępuje konkurencji.