STS zakłady bukmacherskie bonus – mocna strona największego bukmachera?

STS to największy polski bukmacher, czyli STS zakłady bukmacherskie bonus musi być na wysokim poziomie. Gracze znają swoją wartość i nie zadowolą się już byle czym. W takim razie co wyróżnia ofertę bonusową STS-u na tle innych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych?

STS zakłady bukmacherskie bonus – jakie elementy może zawierać?

Bonusy dla stałych i nowych graczy są jednym z czynników branych pod uwagę przy wyborze bukmachera. Praktycznie każdy zakład podmiot na polskim rynku zakładów wzajemnych ma taki prezent w swojej ofercie. Nie inaczej jest w przypadku STS-u, który swoim nowym, jak i obecnym klientom oferuje coś, co można uznać jako STS zakłady bukmacherskie bonus. Jest to swego rodzaju wyznacznik jakości spółki. Każdy bukmacher stara się, aby oferta bonusowa była dopasowana pod potrzeby graczy. Celem jest zwrócenie na siebie uwagi nowych graczy, którzy zaczynają dopiero przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i tych zastanawiających się nad zmianą bukmachera.

Na bonusy powitalne składają się trzy elementy:

  • bonus od depozytu – żeby zacząć grę, trzeba mieć środki, prawda? Dlatego obstawianie zaczynamy od wpłacenia pieniędzy. Bukmacherzy nagradzają nas za to, zazwyczaj podwajając nasz depozyt. Wysokość bonusu jest wprost proporcjonalna do wpłaconej kwoty: im wyższa, tym wyższy bonus. Zwróć uwagę, czy środki promocyjne trafią na Twoje konto od razu, czy musisz dokonać obrót, zanim trafią na Twoje konto. W regulaminie bukmacherów zawsze są jasno i wyraźnie określone warunki wypłaty, obrotów i maksymalna wysokość bonusu.
  • freebet (darmowy zakład) – jak sama nazwa wskazuje, są to bonusowe środki pozwalające na grę bez udziału naszego kapitału. Nazwy freebet i darmowy zakład używane są wymiennie. Jest to świetne narzędzie do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi. Możemy wysłać kupon za środki przyznane przez bukmachera. Bonus trafia na konto gracza bez konieczności dokonywania depozytu, przez co może też funkcjonować pod nazwą ,,bonus bez depozytu”. Warunki otrzymania freebetu są bardzo proste – wystarczy dokonać rejestracji i gotowe!
  • cashback (zakład bez ryzyka) – ryzyko, nerwy i stres są wpisane w naturę obstawiania. Cashback daje szansę na uniknięcie tych wszystkich niepotrzebnych zjawisk. W tej sytuacji zaangażowane są nasze środki, jednak ryzyko jest ograniczone do minimum, mimo że typujemy za swoje pieniądze. Jeżeli kupon okaże się celny, to cieszymy się wygraną. W przypadku porażki pieniądze trafiają na nasze konto z powrotem. Sytuacja typu win-win. Nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać. Regulamin zakładów bukmacherskich jasno określa kwotę, do której zwracane są środki.

STS zakłady bukmacherskie i bonus powitalny

Bonus powitalny przygotowany jest dla nowych graczy. Jest to świetna okazja na wypróbowanie usług bukmachera i wdrożenie się w świat bukmacherki. Żeby nauczyć się grać, możesz wykorzystać saldo bonusowe. Dzięki temu nie musisz martwić się utraty swojego kapitału, gdyż używasz środków bonusowych, czyli dodatkowych, a Twoje rzeczywiste pieniądze czekają. Przez to nie boisz się, że popełnisz błąd. Ryzyko utraty pieniędzy jest zerowe, gdyż wykorzystujesz ,,prezent” od bukmachera. Jasne, lepiej uczyć się na cudzych błędach, lecz czasami trudno ich uniknąć.

Z czego składa się STS zakłady bukmacherskie bonus na start?

Największy i najbardziej popularny bukmacher w Polsce oferuje tylko jeden bonus powitalny, a konkretnie bonus od depozytu. STS zobowiązuje się do przekazania nowemu klientowi środków bonusowych od razu po tym, jak ten dokona wpłaty. Aby otrzymać taki bonus, gracz przy rejestracji musi wybrać opcję ,,Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Po spełnieniu tych warunków (dokonania wpłaty i zaznaczenia opcji) bonus zostanie przyznany i trafi na konto użytkownika. Oczywiście, pieniądzy w ramach bonusu nie można od razu wypłacić. Bukmacherzy są przygotowani na tego typu praktyki w wykonaniu ,,sprytnych”. Aby dokonać wypłaty należy dokonać trzykrotnego obrotu wpłaconym kapitałem. Co to oznacza? W ramach STS zakłady bukmacherskie bonus na start klient musi obstawić łącznie za trzykrotność swojego depozytu. Pod uwagę brane są jedynie kupon z kursem całkowitym co najmniej 1.91. Oto przykład takiego kuponu, który spełnia warunki zawarte w regulaminie:

STS zakłady bukmacherskie bonus - kupon spełniający wymagania

STS zakłady bukmacherskie bonus dla stałych graczy – czy mogą czuć się docenieni?

Pozyskanie klienta jest wymagające i istotne, lecz dużo ważniejsze jest to, aby takiego gracza zachować przy sobie. Sama renoma nie wystarczy. Bukmacherzy dwoją się i troją. Jak widać po pozycji na rynku, działania dają marketingowe i oferowany produkt dają efekty. Bonusy dla stałych użytkowników są przeznaczone dla weteranów, którzy z bukmacherką są nie od dziś. Oni po prostu wiedzą, czego chcą i jakie promocje są dla nich najbardziej adekwatne.

Jakie elementy zawiera STS zakłady bukmacherskie dla lojalnych graczy?

  • Polubisz Poniedziałek – nie oszukujmy się, jest to zadanie praktycznie niemożliwe, ale STS podejmuje się tej misji. Promocja przeznaczona jest dla nielubiących poniedziałków (czyli praktycznie wszystkich) i dla tych najczęściej grających. Za aktywność klienci są nagradzani darmowymi zakładami. Bonus został przygotowany dla 1000 najczęściej typujących użytkowników.
  • Zaproś Kumpla – znana i lubiana promocja wśród polskich bukmacherów. Masz kolegów? Założę się, że tak. Jeżeli Twój znajoma (lub znajoma) nie ma jeszcze konta w STS-ie to dobra informacja dla niego i dla Ciebie. Za rejestrację i dokonanie depozytu przez Twojego kumpla obaj otrzymacie darmowe zakłady, a ich wysokość zależy od wielkości wpłaty. Każdy z Was za swój wkład otrzymuje prezent. Grzech nie skorzystać, prawda?
  • Wirtualny tydzień – STS zakłady bukmacherskie bonus upodobał sobie poniedziałki, ale gracze z tego powodu chyba nie będą narzekać. W tym przypadku pod uwagę brane są zakłady na Sporty Wirtualne. Co to takiego? Sporty wirtualne to mecze przedstawiane w formie wizualizacji, a ich przebieg wynika ze statystyk. Oferta na sporty wirtualne obejmuje zakłady na piłkę nożną, koszykówkę i tenis. Aby otrzymać bonus, wystarczy wysyłać kupony składające się jedynie ze zdarzeń ze sportów wirtualnych, a STS zwróci Ci połowę stawki z trzech pierwszych przegranych kuponów.
  • Inne promocje – są to promocje sezonowe, które w ofercie STS-u są jedynie przez krótki okres czasu. Takie bonusy mogą być przyznawane przy większych imprezach sportowych, takich jak mistrzostwa świata w piłce nożnej. Za przykład może posłużyć promocja ,,Pewne Finały” przygotowana na mundial w Rosji. Należy wytypować wyniki określonej liczby spotkań, a do wygrania jest określona suma pieniędzy, podzielona na zwycięzców. Inną opcją jest ,,Pewny Poniedziałek”. Jest to odpowiednik promocji ,,Polubisz Poniedziałki”, lecz oferowany jedynie w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej.

STS zakłady bukmacherskie bonus to nie wszystko – na co zwrócić uwagę?

Jeśli trafiłeś do zakładki ,,STS zakłady bukmacherskie bonus”, to na pewno oczekujesz, że przeczytasz o tym, czy bonus STS jest godny uwagi, czy też nie. Ocena na tle innych podmiotów na rynku jest dość trudna, bo zależy od oczekiwań. Każdy gracz ma inne oczekiwania i na inne aspekty zwraca uwagę. Tak samo jest w przypadku bonusów. Są to dość złożone produkty i na bonusy zarówno powitalne, jak i dla stałych klientów składa się wiele czynników. Pod uwagę brana jest wysokość bonusu, warunki otrzymania, warunki obrotowe.

Na koniec dnia co z tego, że bonusy są wysokie, jak gracz nie ma nic do obstawienia? Przecież to jest powód, dla którego otrzymujemy takie środki. Nie daj się nabrać wysokimi kwotami bonusów. Są inne rzeczy, które trzeba ocenić przy wyborze bukmachera. Bonusy to jeden z elementów, ale nie jedyny. Zwróć też uwagę na kompleksowość oferty, wypłaty lub interfejs strony. Podejdź do tego na spokojnie, z chłodną głową, a na pewno znajdziesz świetnego bukmachera dla siebie.

STS zakłady bukmacherskie bonus na tle innych bukmacherów

Analizując ofertę bonusową wśród polskich bukmacherów, widać, że oferta bonusowa STS-u ma a pewno swoje braki. Zdecydowanie brakuje prezentów w formie darmowych zakładów i zakładów bez ryzyka. Szczególnie widoczny jest brak freebetów. Nie wszyscy są gotowi, żeby od początku wpłacać pieniądze, bo mogą mieć swoje obawy. Freebet byłby szansą na przetestowanie usług STS-u, bez dokonywania depozytu. Z kolei zakład bez ryzyka nie jest aż tak popularnym rozwiązaniem, a szkoda. Cashback daje szansę na wysoką wygraną, przy minimalnym ryzyku. To jest na pewno płaszczyzna, na której STS zakłady bukmacherskie bonus mógłby ulec poprawie.

STS zakłady bukmacherskie bonus

W kwestii bonusów dla stałych graczy trudno się do czegoś przyczepić. Na pewno warto docenić działania mające na celu osłodzenie nam poniedziałku. Jest to na pewno trudna sztuka, a STS podejmuje to wyzywanie. Zresztą, ocena jest tutaj zbędna, bo liczba klientów mówi sama za siebie. STS ma największe udziały na polskim rynku zakładów wzajemnych. Z tego faktu wynika jakość i solidność produktu dla lojalnych użytkowników.

Pamiętaj, że to do Ciebie należy ocena. Weź pod uwagę wszystkie czynniki i oceń, jak według Ciebie wypada oferta bonusowa STS-u. Jednocześnie, nie zapominaj o konsekwencjach związanych z obstawianiem. Jest to hazard i nie spójrzmy prawdzie w oczy. Od typowania sportów można się uzależnić. Nie jest to na pewno sposób na zarobek, a jedynie na dobrą zabawę. Nie zapominaj o tym, tworząc i wysyłając swoje kupony. Obstawianie nie jest sposobem na ucieczkę od problemów w codziennym życiu. Gdy zauważysz, że odgrywa to coraz większą rolę w Twoim życiu, porozmawiaj ze specjalistą lub osobą bliską.