STS zakłady bukmacherskie bonus

STS Zakłady Bukmacherskie bonus na start w nowej odsłonie!

Na polskiej scenie zakładów bukmacherskich robi się naprawdę gorąco – licencję Ministerstwa Finansów otrzymują nowe podmioty, a legalni bukmacherzy, którzy zagrzali już swoje miejsce na rynku, robią wszystko, aby nie zostać w tyle. Przykład? STS Zakłady Bukmacherskie z bonusem powitalnym w nowej wersji!

STS Zakłady Bukmacherskie bonus – dowiedz się więcej o ofercie promocyjnej tego bukmachera

STS Zakłady Bukmacherskie bonus na start kiedyś i dziś

W ofertach powitalnych legalnych bukmacherów można znaleźć różne bonusy – od darmowych zakładów, przez zakłady bez ryzyka, po bonusy od depozytu. Czasem jest to jeden element, czasem parę, a bywa i tak, że operator daje klientowi wybór.

U bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie bonus na start był i jest jednoelementowy. Operatorzy robią wszystko, żeby zaskarbić sobie sympatię obstawiających, dlatego można spotkać się z modyfikacjami oferty powitalnej, u niektórych dość częstymi, świetnym przykładem będzie ETOTO – do niedawna oferował zakład bez ryzyka albo bonus od depozytu (do wyboru), a teraz poprzestał na tej drugiej opcji, jednak zmienił jej warunki. STS różni się w tej kwestii od przytoczonej firmy bukmacherskiej.

Promocja dla graczy, którzy założyli konto polega na doliczeniu dodatkowych środków na grę. Wcześniej STS maksymalnie mógł sprezentować trzycyfrową kwotę, a teraz podwoił ofertę, co w efekcie może dać klientowi już nie trzycyfrowy, ale czterocyfrowy dodatek!

STS Zakłady Bukmacherskie bonus na start

STS Zakłady Bukmacherskie bonus – jak wypada na tle konkurencji?

Kwota, którą obecnie można otrzymać w ramach bonusu od STS Zakłady Bukmacherskie, pojawia się również w ofercie innych operatorów. Co więcej, można znaleźć wyższe bonusy! Dlaczego więc piszemy w ogóle o STS? Ponieważ punktuje tym, że podniósł wartość, ale nie zmienił przy tym zapisów regulaminu dotyczących obrotu, które wciąż są naprawdę atrakcyjne. Wcześniej gracze doceniali regulamin, ale narzekali na wysokość bonusu – teraz operator odpowiada na ich potrzeby!

Przypomnijmy, na czym polega przyznawany przez STS Zakłady Bukmacherskie bonus:

  • Gracz dostaje prezent zaraz po dokonaniu pierwszej wpłaty
  • Bonus stanowi równowartość pierwszego depozytu
  • Do wypłaty przyznanych środków konieczne jest trzykrotne zagranie kwotą bonusu
  • Kurs całkowity kuponu musi być równy minimum 1.91

Co słychać u reszty bukmacherskiego świata?

LV BET

Tutaj mamy dwa elementy. Po pierwsze darmowy zakład, przyznawany zaraz po założeniu konta. To dobra okazja do przetestowania firmy i własnych umiejętności.

Drugi element – bonus od depozytu w ciekawej formie. Promocja jest podzielona na dwa etapy. W pierwszym klient dostaje 1% wpłaty i mnożnik kursu całkowitego x100. Następnie, po drugim zasileniu konta, ponownie dostaje 1% depozytu, ale tym razem z mnożnikiem x50.

Ciekawy tutaj jest nie tylko podział promocji na części, ale również sam fakt przyznawania mnożników, zamiast konkretnej kwoty. W praktyce oznacza to chociażby, że bonus wykorzystuje się w całości za jednym razem, nie można go podzielić..

forBET

forBET tak jak poprzednik, zastosował podział bonusu od depozytu, ale zrobił jeszcze więcej etapów, dokładnie trzy. W każdym z nich klient może zdobyć maksymalnie tę samą kwotę, jednak najpierw bonus to 100% wkładu, następnie 75%, a na koniec 50%.

FORTUNA

Fortuna natomiast daje wybór – albo bonus od depozytu i freebet, albo bonus od depozytu i zakład bez ryzyka. Co kto lubi. To jedyny bukmacher, który pozwala klientowi dostosować ofertę do własnych potrzeb, za co na pewno należy się pochwała!