STS Bukmacher

STS bukmacher – co warto wiedzieć?

STS bukmacher to zakłady sportowe, które mają w Polsce już uznaną markę. Świadczy o tym chociażby fakt, że to właśnie w tej firmie obstawia najwięcej użytkowników w naszym kraju. Logo znane już od zeszłego wieku, ale operator nie poprzestaje na historii i ciągle goni za trendami oferując graczom coraz lepszy produkt. STS bukmacher, czyli co warto jeszcze wiedzieć o tej firmie?

STS bukmacher wspiera polski sport

STS bukmacher to oczywiście jeden z legalnych operatorów w kraju. Na rynku są już od zeszłego wieku i każdy gracz, który miał do czynienia z obstawianiem nie potrzebuje dodatkowego przedstawienia tej firmy. Jak podają różne dane, największa liczba użytkowników typująca w zakładach sportowych w Polsce kieruje się właśnie w stronę STS. Wejście w życie nowelizacji ustawy hazardowej zmieniło sytuację bukmacherów na rynku. Jednak z korzyścią na plus, bo widać po ich rozwoju. W efekcie większej liczbie graczy. Jednym z ważniejszych aspektów po nowej rzeczywistości prawnej jest fakt, że zakłady sportowe w końcu mogły zająć się sponsoringiem, co jest oczywiście z korzyścią dla polskiego sportu.

STS bukmacher w kwestii wspierania polskiego sportu wyróżnia się na tle konkurencji. Najpierw może zacznijmy od zawodowych atletów. Już  w tym aspekcie STS bukmacher zasługuje na uznanie. Przede wszystkim są oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Lista wspieranych organizacji sportowych przez te zakłady sportowe jest długa i nie kończy się wyłącznie na futbolowych drużynach, bo znajdziemy tam siatkarską Asseco Resovią, Vive Kielce z piłki ręcznej oraz KSW, czyli najlepszą organizacja MMA w Polsce. Ponadto STS jest w piłce nożnej głównym sponsorem Jagielloni Białystok oraz legitymuje się jako oficjalny bukmacher Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii Kraków oraz Górnika Zabrze.

STS bukmacher wspiera polski sport

Każdy bukmacher sponsoruje zawodowy sport, ale STS wyróżnia się tym, że wspiera także amatorskie zmagania przez swoją fundację Sport Twoją Szansą. Co ciekawe, to sami użytkownicy tych zakładów sportowych mogą decydować o tym, jakiej inicjatywie pomóc. Właściwie każdy może sam zgłosić konkretny wniosek o finansowe wsparcie. Po zatwierdzeniu, wszystko leży w rękach graczy STS bukmachera, którzy spośród wielu propozycji wskazują na te, które dostaną wsparcie. Ostatnio fundacja Sport Twoją Szansą wzięła pod swoje skrzydła trzech sportowców oraz jedną organizację po głosowaniu graczy. W ten sposób STS bukmacher pomógł już między innymi atletom dążącym za swoimi marzeniami jak Magdalena Stefanowicz czy Marcin Genieczko, ale także klubom jak Global Boxing Tarnów oraz reprezentacja polski w rugby na wózkach. Uwadze nie uchodzą też organizacje czy ligi, bo w jednym z głosowań padło na Edu Esports Eleague, czyli akademickie rozgrywki w League of Legends. Jak najbardziej szanujemy takie inicjatywy i oby więcej dobrego dla sportu.

STS bukmacher z pozycją numer jeden w e-sportach

E-sport to dyscyplina sportowa, która zyskuje coraz większą popularność. Co za tym idzie, gracze w zakładach sportowych częściej pożądają oferty na różne rozgrywki gier komputerowych. Co prawda nadal jest to niski procent z wszystkich rynków i zakładek, które oferują zakłady sportowe. Jednak nie można ignorować tego trendu, ponieważ jest on tylko zwyżkowy. STS bukmacher ewidentnie o tym wie i śmiało można napisać, że w przypadku e-sport jest numerem jeden wśród polskich operatorów. Rozszerzając myśl, że wspierają polski sport, to warto zaznaczyć, że są partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Ponadto chwalą się, że są pierwszymi zakładami sportowymi w Europie, które zaczęły sponsorować indywidualnego gracza w e-sporcie.

Jednak co najważniejsze dla użytkowników obstawiania, STS bukmacher może pochwalić się najszerszą ofertą na rynku na e-sport. Mówi o tym ilość gier, rozgrywek w poszczególnych zakładkach, ale także rozszerzenia. Dwadzieścia dwa dodatkowe zdarzenia przy jednym meczu Counter-Strike to dotychczas rekord wśród legalnych bukmacherów. Można typować między innymi linie zabójstw konkretnych zawodników.

STS bukmacher z szeroką ofertą na Counter-Strike

STS bukmacher i bonus – jak na tle konkurencji?

Oczywiście gonienie za trendami oraz wspieranie polskiego sportu zasługuje na uznanie, ale w oczach graczy wybór zakładów sportowych to także bonusy. Jak to wygląda w STS? Bukmacher proponuje dodatkowe środki od depozytu dla nowych graczy. Trzeba przyznać, że na tym polu także wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ warunki dla użytkowników są bardzo przyjazne. Trzykrotny obrót bonusowej sumy przy regulaminie kuponu mówiącym o minimalnym kursie 1,91 nie jest wygórowane.

Podobne wpisy

Typ po kursie 2.40 z oferty bukmachera STS na Bayern – RB Lipsk