Zakłady bukmacherskie

Milenium Zakłady Bukmacherskie – najważniejsze informacje

Milenium Zakłady Bukmacherskie to bukmacher, który na stałe wpisał się w polską rzeczywistość bukmacherską. Co musisz wiedzieć o Milenium i dlaczego warto wybrać akurat tego operatora? Przekonaj się sam.  

Milenium Zakłady Bukmacherskie – początki i teraźniejszość  

Pomysł stworzenia czegoś takiego jak Milenium powstał w 2003 roku. 15 lat później bukmacher, który zaczynał od… 15 punktów przyjmowania zakładów,  jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych w naszym kraju. 

Milenium, jako spółka idąca z duchem czasu, nie ograniczyło się do działalności stacjonarnej. Dokładnie 16 lutego 2012 roku zakłady bukmacherskie z siedzibą w Zielonej Górze stały się bukmacherem online:

Milenium było dopiero drugim takim podmiotem na polskim rynku zakładów wzajemnych, co pokazuje, że mówimy o marce z renomą i historią.  

,,Legalny” i ,,bezpieczny” – takie określenia możemy użyć w jednym zdaniu z Milenium Zakłady Bukmacherskie z powodu zezwolenia wystawionego przez Ministerstwo Finansów. Tylko taka zgoda jest równoznaczna z możliwością działalności bukmacherskiej w internecie. I Milenium ją posiada. 

No i jeszcze sport, bo to przecież on jest tu najważniejszy. Zielonogórski operator wspiera najważniejsze dyscypliny sportowe w naszym kraju. Przykłady? Od 2016 roku Milenium jest oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin i lokalnej organizacji, jaką jest piłkarski Falubaz 

15 lat minęło jak jeden dzień. Przy obecnej sytuacji Milenium Zakładów Bukmacherskich możemy być spokojni o przyszłość tej spółki.  

Oferta bonusowa – dla każdego coś dobrego 

Trudno sobie wyobrazić bukmachera bez bonusów powitalnych i promocji dla nowych, jak i obecnych klientów. Milenium zdaje sobie z tego sprawę, przygotowując kompleksową ofertę dla wszystkich graczy. 

Podstawowym bonusem jest ten, który otrzymamy po wpłaceniu pieniędzy, czyli tzw. bonus od depozytu. W Milenium funkcjonuje on pod nazwą ,,bonus na start”. Na czym polega? Dostajesz bonusowe środki za… wpłacenie swojego kapitału, czyli za coś, co i tak musisz zrobić, chcąc grać. 

Inną promocją dla nowych graczy jest ,,Darmowy Zakład”, który w Milenium funkcjonuje bardziej jak zakład bez ryzyka. Dokonaj depozytu, wyślij kupon za kwotę określoną w regulaminie i… czekaj. Jeśli trafisz to super, bo możesz cieszyć się z wygranej i obstawiać dalej. Nie weszło? To nic, gdyż równowartość włożonej stawki otrzymasz w formie Punktów Premiowych, które będą do dyspozycji na . 

Milenium nie zapomina też o tych, którzy założyli swoje konta. Przykładem tego jest promocja ,,Happy Hour”, która trafia w coś, czego użytkownicy nie lubią najbardziej – 12% podatku. Graczu Milenium, Ty nie musisz się martwić o jego skutki: Twój bukmacher doda Ci 14% do wygranej! Ale to nie koniec promocji. Jest jeszcze program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium, w którym zbierasz punkty i możesz je wymieniać na nagrody.  

Oferta sportowa – wszystko, czego potrzebujesz 

Obstawianie w Milenium to przede wszystkim piłka nożna, ale fani innych sportów też będą usatysfakcjonowani, gdyż oferta na zakłady sportowe obejmuje wszystkie najważniejsze dyscypliny, ale też i te nieco mniej popularne. Nie zdążyłeś obstawić przed rozpoczęciem meczu? Nic straconego – są przecież zakłady na żywo. Dowodem na to, że Milenium idzie z duchem czasu, są produkty związane ze światem wirtualnym. Pierwszym z nich jest eSport, czyli typowanie pojedynków graczy komputerowych. Drugim są Wirtualne Sporty, czyli stosunkowo nowa rzecz na polskim rynku bukmacherskim. Milenium w tej kwestii wyróżnia się zdecydowanie, oferując aż pięć dyscyplin sportowych: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi psów oraz wyścigi koni.  

Milenium Zakłady Bukmacherskie dla Ciebie 

Milenium przygotował dla swoich klientów szereg udogodnień, które mają pomóc w obstawianiu. 

,,Jak grać?” to miejsce idealne dla tych zaczynających swoją przygodę z bukmacherką. Wszystko jest wytłumaczone w prosty i przystępny sposób i po lekturze tego tekstu powinieneś już znać podstawy typowania spotkań. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Żaden problem – skorzystaj z chatu dostępnego na stronie. Ciekawym rozwiązaniem jest też blog bukmacherski pełny niesamowicie interesujących treści: od zapowiedzi meczów, przez typy po opisy promocji. Aplikacja mobilna daje możliwość korzystania z Milenium Zakładów Bukmacherskich z pozycji smartfona.  

Podobne wpisy

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce po nowelizacji Ustawy Hazardowej: rok później

Manchester United vs PSG w ofercie zakładów bukmacherskich

Zapowiedź Tottenham – Chelsea + czym jest Zagranie.com?