STS zakłady bukmacherskie oferta

KSW 46 – co obstawiać na walkę Mameda z Narkunem z oferty STS zakładów bukmacherskich?

Dzisiaj czeka nas gala KSW 46 z walką wieczoru, która rozpala setki tysięcy fanów w kraju. Wielki rewanż Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem, czyli czempion kategorii półciężkiej kontra już były mistrz wagi średniej. STS zakłady bukmacherskie oferta przy tym pojedynku faworyzują Czeczena.

Kurs na wygraną Tomasza Narkuna w ofercie STS zakładów bukmacherskich na poziomie 2,38

Walka Tomasza Narkuna z Mamedem Khalidovem będzie rewanżem. Pierwszy pojedynek zwyciężył Szczecinianin, a mimo to jest stawiany w pozycji underdoga po kursie 2,38 w STS zakłady bukmacherskie. Oferta to także rozszerzenia i zakładając podobny przebieg starcia mamy mnożnik na poziomie 3 na zwycięstwo Tomasza Narkuna przed czasem. Są to bardzo korzystne wartości, ale trzeba sobie postawić pytanie dlaczego bukmacherzy uważają, że tym razem może być inaczej?

STS zakłady bukmacherskie - oferta na walkę Narkun kontra Khalidov

Warto przypomnieć, że Mamed Khalidov zanim poległ przed czasem to prowadził na kartach punktowych sędziów. Mało tego, w pierwszej rundzie Narkun dwukrotnie został posłany na deski. Jednak z drugiej strony przypomnijmy sobie, że Szczecinian tylko usiadł na dupie. Natomiast ciosy Mameda nie sprawiły, że odpłynął. Ważnym czynnikiem w tej walce jest waga, a konkretnie różnica w masach obu zawodników. Tomasz Narkun w pierwszym pojedynku był cięższy i większy od Mameda. Mimo że Czeczen teraz bardziej będzie przystosowany do nowej wagi to nadal nie będzie jego atutem.

Mamed Khalidov mówił, że na tydzień przed walką ma do zrzucenia ok. 2 kilogramy, czyli do klatki wniesie ok. 94-95 kilogramów. Natomiast Tomasz Narkun zbija więcej masy i prawdopodobnie w dniu starcia będzie o ok.. 10 kilogramów cięższy w swojej naturalnej wadze. Poziom obu zawodników jest bardzo wyrównany. W świecie MMA każdy się rozwija. W tego typu walkach najmniejsze czynniki mają wpływ. Pojedyncze kilogramy, a co dopiero aż taka różnica. W związku z tym STS zakłady bukmacherskie z ofertą z atrakcyjnymi kursami na Tomasza Narkuna to opcja jak najbardziej to rozważenia. Przypomnijmy sobie tegoroczną super walkę w Bellatorze pomiędzy Rory MacDonaldem i Gegardem Mosusasi. Wygrał ten drugi, bo był z wyższej dywizji. Przecież nie można zarzucić Kanadyjczykowi, że ma mniejsze umiejętności niż Holender.

STS zakłady bukmacherskie oferta – co jeszcze wartego uwagi na KSW 46?

Co jeszcze warto typować patrząc na STS zakłady bukmacherskie i ich ofertę z rozszerzeniami do każdego starcia podczas wieczornej gali? W innej super walce zobaczymy mistrzów wagi piórkowej i lekkiej, czyli Mateusza Gamrota oraz Klebera Koike Erbsta i tutaj w mojej opinii można typować wygraną Polaka, który także walczy w wyższej kategorii wagowej. Dokładając, że zrobi to przed czasem (dystans pięciu rund) pobieramy mnożnik na poziomie 1,85.