Fortuna Zakłady Bukmacherskie - baner

Fortuna Zakłady Bukmacherskie – bukmacher w pigułce

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to jedna z legalnych w Polsce firm oferujących zakłady wzajemne. Fortuna w skrócie? Wiarygodny bukmacher z doświadczeniem w branży, konkurencyjne bonusy i promocje, bogata oferta. Kiedy na rynku pojawia się coraz więcej podmiotów do wyboru, do tego na naprawdę dobrym poziomie, wybór operatora staje się coraz trudniejszy – warto wtedy zagłębić się nieco bardziej w działalność firmy, która Cię zainteresuje, aby upewnić się, że to na pewno firma, której można zaufać.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to operator, który właśnie taki jest – dowiedz się, dlaczego.

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, czyli czeski akcent w Polsce

Jakiś czas temu w Polsce najbardziej popularni byli zagraniczni bukmacherzy. Firmy te obsługiwały polskich klientów, jednak nie były zarejestrowane w Polsce, nie posiadały tu swojej siedziby, a więc nie rozliczały się z działalności w naszym kraju (nie odprowadzali podatków, umożliwiając klientom grę bez podatku od stawki). Bukmacherzy ci docierali do swoich graczy oczywiście drogą internetową, nie było możliwości odwiedzenia punktu naziemnego i złożenia tam zakładu. Takie praktyki zostały ukrócone – nowelizacja ustawy o grach hazardowych z 2009 zrewolucjonizowała polską scenę bukmacherską.

Teraz możemy już powiedzieć, że sytuacja jest stabilna, wszyscy przywykli do nowej rzeczywistości, zarówno bukmacherzy, jak i gracze. Przez pewien czas, bezpośrednio po wejściu w życie zmian prawnych, obstawiający okazywali sprzeciw i niezadowolenie ze zniknięcia zagranicznych podmiotów. Jeśli jeszcze ktoś tęskni za zagranicznym podmiotem, już spieszymy z pomocą.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to firma w pełni legalna w Polsce (licencja na oferowanie zakładów wzajemnych przez Internet od 23 stycznia 2012r.), jednak niepochodząca z Polski. Fortuna pochodzi z Czech i należy do grupy Fortuna Entertainment Group, która zrzesza w Europie Wschodniej i Środkowej podmioty organizujące zakłady wzajemne. Jaki z tego wniosek? Fortuna jest firmą międzynarodową, na wysokim poziomie, o czym świadczą powyższe informacje, do tego notowanie akcji Fortuny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i oczywiście oferta, która mówi sama za siebie.

Jeśli ktoś wychodzi z założenia, że to, co polskie, to gorsze – nie będziemy nikogo nakłaniać do zmiany zdania, tylko podsyłamy w takim razie rozwiązanie w postaci Fortuny, czeskiego bukmachera legalnego w Polsce.

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, czyli legalna siła w Polsce

Kiedy do Polski weszły nowe regulacje prawne dotyczące zakładów bukmacherskich, zaczęło się tłumaczenie zaistniałej sytuacji graczom, przekładnie prawniczego języka na polski. Szukając uproszczeń, niektóre serwisy tłumaczyły, że legalne są polskie firmy bukmacherskie, a nielegalne w naszym kraju są te zagraniczne.

W rzeczywistości taki tok myślenia jest błędny, a najlepszym dowodem na to jest Fortuna Zakłady Bukmacherskie. To czeski bukmacher, jednak chcąc obsługiwać polskich klientów, uczciwie wystąpił o polską licencję i otrzymał ją. Od tej chwili zasilił grono legalnych bukmacherów internetowych działających w Polsce, więc możesz u niego śmiało obstawiać, nie martwiąc się przy tym o jakiekolwiek konsekwencje prawne.

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie dla polskich klientów

Kiedy dany podmiot jest firmą międzynarodową, nie może przyjąć jednej strategii działania i wdrażać ją we wszystkich krajach, gdyż każde państwo to inny, specyficzny rynek. Fortuna Zakłady Bukmacherskie to czeski operator, ale oferuje zakłady w Polsce i dlatego od wielu lat do Polski dostosowuje swoje działania.

Przykładem może być kampania Fortuny Zakładów Bukmacherskich „Produkt+”, w ramach której wprowadziła na rynek cztery nowe produkty, wyróżniające ją na tle konkurencji:

 1. MECZ+: produkt ten jest skierowany do graczy, którzy lubią tworzyć kupony składające się z kilku pozycji, jednak dotyczących tego samego meczu. Do tej pory niemożliwe było łączenie w ramach jednego kuponu zdarzeń z różnych grup, jednak już teraz jest to dostępne – można w ten sposób zestawić ze sobą nawet cztery zdarzenia. Do kuponu można wybierać zdarzenia z następujących grup: główne zdarzenia, kartki i faule, rzuty rożne, spalone.
 2. SUPER+HIT: ta propozycja skierowana jest do fanów okazyjnych zakładów z podwyższonym kursem, znajdujących się w zakładkach HIT DNIA oraz SUPEROFERTA. Przed wdrożeniem kampanii, gracze nie mogli łączyć pozycji z tych zakładek na jednym kuponie – teraz jest już taka opcja.
 3. EKSPERT+: produkt skierowany, jak sama nazwa mówi, do ekspertów w dziedzinie zakładów Osoby te posiadają rozbudowaną wiedzę o sporcie i bukmacherce, którą Fortuna Zakłady Bukmacherskie pozwala spożytkować. Gracz ma możliwość umieszczenia na jednym kuponie nawet 20 spotkań pochodzących z różnych lig (wcześniej było ograniczenie, mówiące o tym, że na kupon ekspercki dotyczy wyłącznie spotkań w danej kolejce w pojedynczych rozgrywkach). Dodatkowo, wygrany kupon ekspercki zawierający minimum 8 spotkań objęty jest promocją – graczowi doliczane jest 11% do wygranej (minimum 10 spotkań na kuponie to dodatkowe 22%, a minimum 12 spotkań to +33%)
 4. 600 00+: powyższe produkty umożliwiają granie, a ten ostatni – wygrywanie. Fortuna podniosła próg maksymalnej wygranej do 601 000 PLN!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - Produkt+Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje grę w dwóch formach – internetowo, za pomocą strony internetowej lub dedykowanej aplikacji, a także stacjonarnie, w lokalach rozmieszczonych na terenie całego kraju. Naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych jest około 600, czyli naprawdę sporo. Polscy gracze nieprzekonani do zakładów internetowych z pewnością nie będą musieli długo szukać lokalu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania czy miejsca pracy. Punkt dla Fortuny!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - punkty stacjonarneWarto również wspomnieć, że zagubieni klienci lub po prostu stawiający pierwsze kroki w bukmacherce, mogą szukać wsparcia na stronie Fortuny Zakładów Bukmacherskich. Bukmacher przygotował różnego rodzaju pomoce, dostosowane do polskich klientów – od czatu, przez FAQ, aż po tutoriale.

Na koniec na uwagę zasługują strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Kiedy mowa o obstawianiu internetowym, to niezbędne narzędzia, znacząco ułatwiające życie klientom Fortuny. Zarówno strona, jak i aplikacja, są w pełni dostoswane do polskich graczy, są intuicyjne, bogate w przydatne funkcje i działają bardzo sprawnie.

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie dla polskiego sportu

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, jako polski bukmacher, oferujący w głównej mierze zakłady sportowe, dba nie tylko o polskich graczy, ale również o polski sport. Fortuna, jak zostało już wspomniane, to doświadczony bukmacher z długim stażem w branży, dlatego operator może pochwalić się rozbudowaną działalnością w różnych obszarach. Jednym z nich jest sponsoring.

Na przestrzeni lat Fortuna Zakłady Bukmacherskie wspierała:

 • Legia Warszawa – Fortuna jest głównym sponsorem Legii Warszawa, klubu z licznymi osiągnięciami, w tym oczywiście lidera Ekstraklasy. Kontrakt jest ważny do końca 2020 roku.
 • I Liga – współpraca rozpoczęta w 2017 roku, Fortuna została oficjalnym sponsorem I ligi piłkarskiej w Polsce, a więc rozgrywek cieszących się coraz większą popularnością i prestiżem.
 • GKS Katowice – Fortuna wspiera GKS Katowice od 2016 roku, widząc w tym klubie potencjał i chcąc wesprzeć go w powrocie do szczytowej formy z lat 80. i 90.
 • TS Podbeskidzie – sąsiedzka współpraca z klubem z Bielska-Białej, nawiązana w sierpniu 2016 roku. TS Podbeskidzie to kolejny klub, w którym Fortuna dostrzega potencjał i pragnie wspierać go w urzeczywistnieniu zamiarów powrotu do Ekstraklasy.
 • Zagłębie Sosnowiec – pierwszoligowa drużyna, współpracująca z Legią Warszawa, którą Fortuna Zakłady Bukmacherskie wspiera od marca 2017 roku.
 • Stal Mielec – legendarny klub, Mistrz Polski z lat 1973 i 1976, pragnący powrócić do dawnej formy, co Fortuna docenia i czemu kibicuje od 2017 roku.
 • Miedź Legnica – klub posiadający ten sam cel, co wyżej wymienione drużyny, a jest nim oczywiście awans do Ekstraklasy.
 • Raków Częstochowa – drużyna, która w sezonie 2016/17 awansowała na zaplecze Ekstraklasy… i wciąż jej mało. Fortuna kibicuje jej od chwili pojawienia się w I lidze.
 • Wigry Suwałki – suwalski klub sportowy, który stawia na młode talenty i cieszy się wsparciem Fortuny Zakładów Bukmacherskich.
 • Playarena.pl – Na wsparcie Fortuny mogą liczyć również bezpłatne, amatorskie rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej.