Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus – analiza oferty na start i dla stałych klientów

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus to, obiektywnie rzecz ujmując, jedna z najlepszych ofert na rynku. Dlaczego? Ze względu na wybór, ze względu na kwoty, ze względu na warunki. Sprawdźmy, co kryje się pod tymi argumentami!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozdaje bonus – ufać? Korzystać?

Fortuna, podobnie jak każda firma bukmacherska, rozdaje swoim graczom bonusy. Czy to jest coś nadzwyczajnego? Właściwie nie, to już norma, nikogo nie dziwią banery z kwotami, a nawet pojawia się automatyczna ufność wobec nich. Czy faktycznie brać, jak dają? Odpowiedź brzmi: tak.

Bonusy bukmacherskie to nic innego jak sposób na przekonanie do siebie potencjalnych klientów – nic odkrywczego, ale warto sobie to uświadomić. Skoro bukmacher chce zaskarbić sobie sympatię gracza, proponuje mu to, co ma najlepsze, a więc daje możliwie najwyższe kwoty bonusów, stara się urozmaicić swoją ofertę promocyjną i dba o jak najbardziej atrakcyjne warunki – całkiem logiczne prawda? Wszystko to dzieje się oczywiście z korzyścią dla gracza i to nas interesuje najbardziej.

Warto również wspomnieć, że bukmacherzy walczą o względy graczy, ale odbywa się to całkowicie w granicach rozsądku i przede wszystkim – prawa. Wszystkie podmioty, które mamy na myśli, to legalne firmy bukmacherskie, które otrzymały pozwolenie (licencję) na działalność na terenie Polski od Ministerstwa Finansów. Z tego względu nie mogą się pokusić o podjęcie jakichkolwiek kroków, które by były niezgodne z zapisami nowej ustawy hazardowej i narażały ich na poważne konsekwencje. W związku z tym, wszelkie bonusy czy promocje bukmacherów są legalne, a zapisy regulaminu są ogólnodostępne, na stronie danego operatora, będącego organizatorem akcji.

Co więc można znaleźć w ofercie czeskiego bukmachera Fortuna?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus na start

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje bonus powitalny, a właściwie bonusy, ponieważ jej pakiet startowy dla nowych graczy zawiera aż trzy elementy – aż, ponieważ przeważnie jest to jeden element albo dwa, trzy znajdziesz wyłącznie w Fortunie. Przejdźmy więc do konkretów, co zawiera Fortuny Zakładów Bukmacherskich bonus powitalny?

Po pierwsze freebet, a więc darmowy zakład w formie punktów FKP. Dzięki niemu gracz otrzymuje całkowicie darmowe środki na swój pierwszy zakład, podczas obstawiania nie musi martwić się o to, że już na starcie straci swoje fundusze, lecz może skupić się na grze. To ceniona i rozchwytywana przez obstawiających opcja. Fortuna wie o tym i trafia do klientów nie tylko samym faktem posiadania tej opcji, ale warto wspomnieć, że bonus jest w kwocie, która również nie powinna nikogo zawieść.

Najważniejsze zasady dotyczące darmowego zakładu w Fortunie:

 • Od chwili rejestracji, gracz otrzyma bonus w ciągu 3 dni
 • Przyznany przez Fortunę Zakłady Bukmacherskie bonus w formie punktów FKP będzie ważny przez określony czas – jeśli w wyznaczonych dniach gracz z niego nie skorzysta, zostanie on odebrany klientowi
 • W celu skorzystania z promocji, nie można obstawiać Wirtualnych Sportów – są one wyłączone z tej akcji
 • Bonusu nie można wypłacić po otrzymaniu go, należy dokonać obrotu, aby móc przelać środki z konta u bukmachera na swój rachunek bankowy
 • Graczowi bonus ten przysługuje tylko raz

Drugim elementem oferty powitalnej jest zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu jest równie korzystny dla początkującego gracza. Dlaczego? Dlatego, że daje poczucie bezpieczeństwa i „pewności”, która w zakładach bukmacherskich praktycznie nie istnieje, bo jak wiadomo, sport to bardzo płynna materia, niemożliwa do stuprocentowego przewidzenia. Zakład bez ryzyka wymaga zainwestowania własnych środków, jednak daje furtkę – w chwili niepoprawnego wytypowania, kiedy kupon okaże się przegrany, Fortuna zwraca Ci Twoje pieniądze. Właśnie dlatego, jak sama nazwa bonusu mówi, nie ryzykujesz obstawiając. Nowy gracz dzięki temu może uniknąć stresu, niepewności i skupić się na prawidłowym przejściu procesu obstawiania. Fortuna wyróżnia się ze swoim zakładem bez ryzyka, ponieważ wcale nie jest to taka popularna forma promocji, przeważają freebety, bonusy od depozytu.

Najważniejsze zasady dotyczące skorzystania z zakładu bez ryzyka w Fortunie:

 • Bonus zostanie przyznany graczowi w terminie 3 dni od chwili rozstrzygnięcia kuponu objętego promocją
 • Decydując się na tę opcję, należy pamiętać, że zwrot nie jest nieograniczony, lecz może osiągnąć określoną przez bukmachera maksymalną kwotę (np. jeśli obstawisz za 500 PLN, a korzystasz z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, otrzymasz z powrotem 1/5 zainwestowanych środków)
 • Podobnie jak w przypadku darmowego zakładu, musisz wykorzystać przyznany Ci przez Fortunę Zakłady Bukmacherskie bonus w wyznaczonym czasie – w przeciwnym razie przepadnie
 • Z promocji wyłączone są Sporty Wirtualne
 • Bonus przysługuje tylko raz

Trzeci, a zarazem ostatni element promocji powitalnej Fortuny to bonus od depozytu. Popularna forma bonusu, dostępna u różnych bukmacherów. Jak sama nazwa wskazuje, premia przyznawana przez bukmachera zależy od pierwszej wpłaty, a więc piłka po Twojej stronie. Zdecyduj, ile chcesz zainwestować, a Fortuna doceni Twoje zaangażowanie i doliczy do Twojego konta bonus, który obliczy korzystając ze wzoru: przelew x procent od wkładu.

O czym należy pamiętać, decydując się na bonus od depozytu:

 • Z tym bonusem, podobnie jak z pozostałymi, wiążą się ograniczenia czasowe
 • Aby dostać bonus, najpierw należy dokonać wymaganego obrotu
 • Gracz otrzymuje bonus od depozytu w ratach – bonus jest podzielony na 2 raty
 • Do obrotu liczą się zarówno zakłady internetowe, jak i te zawarte w punktach stacjonarnych Fortuny
 • Z tej akcji można skorzystać tylko raz

Powyższe informacje to tylko część tego, co znajdziesz w regulaminie dotyczącym oferty powitalnej Fortuny, umieszczonym na stronie internetowej bukmachera. Chcąc skorzystać z tych okazji, warto bliżej przyjrzeć się wszystkim zasadom uczestnictwa w promocji, aby uniknąć nieporozumień i odpowiednio wykorzystać bonusy.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus dla lojalnych graczy

Oferta powitalna jest elementem całej oferty promocyjnej bukmachera, co więc oprócz tego oferuje Fortuna? Promocje okolicznościowe, które towarzyszą imprezom sportowym – to dobre wzbogacenie śledzenia rozgrywek. Trudno tu umieścić aktualne akcje, ponieważ zmieniają się one dość często, dlatego najlepszym rozwiązaniem, aby być na bieżąco, jest regularne odwiedzanie zakładki „Promocje” na stronie Fortuny – znajdziesz tam informacje o akcjach internetowych oraz tych obowiązujących w lokalach stacjonarnych.

Obserwując poczynania bukmachera Fortuna można zauważyć, że są propozycje, które na stałe goszczą w ofercie, a jest to akcja „Przyprowadź kumpla” oraz program Fortuna Klub Plus.

„Przyprowadź kumpla” to promocja, którą znajdziesz u wielu bukmacherów, jedynie nazwa może się trochę różnić, ale chodzi o to samo. Co musi zrobić gracz, aby otrzymać bonus? Wykazać się zdolnościami perswazyjnymi i skutecznie zachęcić kolegę do gry. Kiedy ten zarejestruje się i zacznie obstawiać, Ty zgarniesz profity za jego obrót. Bonus naliczany jest na podstawie poniższej tabelki:

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus - oferta

Co ważne? Nie ma limitu! Możesz zapraszać i zapraszać do woli, ilu tylko kumpli masz.

Fortuna Klub Plus to program skierowany do lojalnych klientów bukmachera. Zasady są bardzo proste – obstawiasz i zgarniasz za to punkty, które następnie możesz wymieniać na bonusy z katalogu, darmowe zakłady oraz bonusy kursowe. Co ważne, nie jest istotne, na jakim poziomie są Twoje umiejętności typerskie, liczy się zaangażowanie – bukmacher nagradza także przegrane zakłady. Za każde zainwestowane 2 PLN należy Ci się 1 punkt FKP, natomiast maksymalnie w ciągu jednego dnia można zdobyć 300 punktów.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus - klub

Fortuna Zakłady Bukmacherskie i bonus na tle konkurencji

Jak wypada każdy oferowany przez Fortunę Zakłady Bukmacherskie bonus? Bardzo dobrze. Przekonywać do tego nie będziemy, ponieważ nie o to tu chodzi – przedstawiliśmy to, co proponuje ten bukmacher, jednak decyzja o grze lub skorzystaniu z któregoś bonusu powinna być decyzją indywidualną i w pełni świadomą. Dlaczego? Każdy ma inny gust i każdy ma inne potrzeby. Może być tak, że oferta, mimo to że jest dobra, ustąpi w Twoich oczach miejsca innej, u innego bukmachera – nic w tym złego.

Jeśli więc zainteresowały Cię informacje zawarte w tym artykule, odsyłamy Cię na stronę Fortuny i zachęcamy do lektury… i podjęcia najlepszej dla Ciebie decyzji!