Fortuna Bukmacher

Fortuna bukmacher na ostatnie spotkanie III kolejki Ekstraklasy

Przed nami ostatnie starcie w ramach III kolejki Ekstraklasy. Do walki o trzy punkty staną drużyny, które do tej pory tych punktów na swoich kontach mają stosunkowo niewiele. O 18:00 na boisko przy ulicy Jana Kałużnego w Krakowie wyjdą miejscowa Cracovia i Arka Gdynia. Łączny bilans obu ekip po dwóch kolejkach to jeden remis i trzy porażki. Ktoś w końcu będzie musiał się przełamać. Kto to będzie? O tym przekonamy się już dzisiejszego wieczoru. Fortuna bukmacher upatruje faworyta tego starcia w osobie gospodarza.

Fortuna bukmacher – sprawdź recenzję legalnego bukmachera z Czech

Fortuna bukmacher na mecz Cracovia Kraków – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Początek obecnego sezonu w wykonaniu obu drużyn pozostawia wiele do życzenia. Zacznijmy od gości. W końcu tak wypada

Arka Gdynia rozpoczęła z ,,wysokiego C”, pokonując Legię Warszawa w meczu o Superpuchar Polski. Gdynianie zdobyli aż 3 gole w pierwszej połowie, pokonując mistrzów Polski 3-2 w Warszawie. Wydawało się, że jest to dobry prognostyk przed nadchodzącymi rozgrywkami Ekstraklasy. Wydawało się. I tutaj rodzi się pytanie: czy triumf Arki był efektem jej dobrej postawy, czy słabości Legii? Trudno powiedzieć, ale chyba oba te czynniki odegrały rolę w tym fakcie.

Ale nikt już nie pamięta w Gdyni o zdobyciu Superpucharu Polski, bo dwa pierwsze występy w Ekstraklasie podopiecznych Zbigniewa Smółki skrzętnie przykryły ten sukces. 1 punkt i to w kiepskim stylu – na pewno nie takie były oczekiwania. O ile jeszcze remis z Wisłą na wyjeździe nie jest takim złym rezultatem, o tyle porażka u siebie 0-2 z Jagiellonią Białystok tak. I to nie chodzi nawet o sam wynik. Arka nie miała nic do powiedzenia i to Jagiellonia sięgnęła po pewne 3 punkty. Gdynianie w końcu muszą zacząć dopisywać oczka na swoje konto, bo inaczej gra w grupie mistrzowskiej znacznie się oddali. Fortuna bukmacher przewiduje inaczej i zdobywca Superpucharu nie jest stawiany w roli faworyta dzisiejszej potyczki.

Cracovia Kraków

Podobne nastroje panują w Krakowie, gdzie Cracovia zanotowała jeszcze gorszy początek rozgrywek niż Arka. Tak, trudno to sobie wyobrazić, ale to możliwe. Podopieczni Michała Probierza nie wygrali jeszcze ani razu, chociaż ich celem była walka o mistrzostwo Polski. Jak na razie nic na to nie wskazuje. Na obronę Cracovii trzeba zauważyć, że oba spotkania rozegrała na wyjeździe i to na bardzo trudnym terenie: najpierw we Wrocławiu ze Śląskiem, a tydzień później z Lechem w Poznaniu. Mówimy tutaj o czołówce polskiej Ekstraklasy, więc na dobrą sprawę wynik nie do końca oddaje poziom podopiecznych Probierza. W oczach Fortuny bukmachera tak to właśnie wygląda, bo czeskie zakłady bukmacherskie to właśnie zwycięstwo gospodarzy upatrują jako pewniejsze.

Fortuna bukmacher na Cracovia – Arka: co typować?

Kursy na to spotkanie w Fortunie świadczą jedno: to Cracovia jest faworytem i zwycięstwo Arki będzie traktowane jako duża niespodzianka.

fortuna bukmacher na mecz Cracovia  Arka

Mimo dwóch porażek krakowian w tym sezonie statystki mówią nam to samo. W 5 ostatnich pojedynkach tych zespołów w Krakowie aż 4 razy górą byli gospodarze. Spodziewam się jednak bardziej zaciętej batalii, niż wskazują na to kursy. Myślę, że zobaczymy defensywne starcie z małą liczbą bramek. Dlatego też moim typem na to starcie jest liczba goli mniejsza niż 2.5. Fortuna bukmacher tę pozycję wycenił na kurs 1.75.

Podobne wpisy

Fortuna bukmacher – co słychać u czołowego operatora w Polsce?

U Fortuny bukmachera zagrasz bez dowodu: konto tymczasowe