Fortuna Bukmacher

Fortuna bukmacher – co słychać u czołowego operatora w Polsce?

Fortuna bukmacher to jeden z tych zakładów bukmacherskich, których nie trzeba przedstawiać żadnemu obstawiającemu. Żółto-czarne logo jest znane i lubiane przez typerów. Przyjrzymy się temu, co słychać o czeskiego operatora i czy nowi „gracze” na rynku zakładów wzajemnych są zagrożeniem dla Fortuny bukmachera.

Bonus powitalny w Fortunie – nowości, ale czy to zmiana na dobre?

Przygoda z zakładami bukmacherskimi rozpoczyna się od rejestracji, co jest oczywiste. Kolejnym krokiem jest wpłata pieniędzy, bo w końcu za coś trzeba obstawiać, prawda? Depozyt złożony i można grać, ale… nie tak szybko, bo zakłady bukmacherskie dadzą Ci prezent w postaci bonusu od depozytu. Nie inaczej to wygląda u bukmachera Fortuna, który jak praktycznie każdy operator oferuje swoim graczom bonusy na start i jednym z nich jest właśnie bonus od depozytu. Czeskie zakłady bukmacherskie postanowiły usprawnić swój bonus powitalny, zmieniając zasady, które trzeba spełnić, aby otrzymać bonusowe środki.

Wcześniej gracz musiał zagrać za równowartość czterokrotności pierwszego depozytu w ciągu 60 dni od zarejestrowania się. Pod uwagę były brane kupony składające się z minimum 3 zdarzeń, a ich kurs nie mógł być niższy niż 1.90.

Fortuna bukmacher - kupon

Poza tym, bonus od depozytu był wypłacany w ratach. Po obróceniu 20% wymaganej kwoty pierwsza rata bonusu (równowartość 20% maksymalnej wysokości bonusu) trafiała na Twoje konto. Dodatkowo, Fortuna bukmacher ustalił dzienny limit kwoty, która była zaliczana do obrotu – 10%.

Jak jest teraz?

Teraz na obrócenie bonusu masz 30 dni, co jest zmianą raczej na minus, bo będzie czasami tak, że będziesz musiał tworzyć kupony „na siłę”. I to nie wszystkie negatywne aspekty. Mając mniej czasu, Twoje stawki na pojedyncze zakłady będą wyższe, przez co ryzyko utraty środków będzie większe.

Czy bonus w jednej racie to lepiej dla gracza? Niekoniecznie, bo tak, po obróceniu części pieniędzy miałeś już jakieś środki bonusowe na swoim koncie. A tak, jeśli nie uda Ci się spełnić wymagań bonusu od depozytu, zostaniesz z niczym.

Jak ocenić zmianę oferty powitalnej u Fortuny bukmachera?

Cóż, jest to raczej zabieg PR-owy niż rzeczywiste usprawnienie, bo zagłębiając się w warunki promocji, wydaje się, że klienci nie zyskali zbyt wiele, a można się pokusić o tezę, że wyszli na tym na gorsze.

Fortuna bukmacher i zakład bez ryzyka, czyli to, co lubimy!

Żeby nie było tak, że Fortuna jest jakimś bukmacherem, który nie dba o swoich klientów, to zagłębimy się w drugi element oferty powitalnej, czyli zakład bez ryzyka.

Właśnie, ryzyko. Ryzyko jest wpisane w naturę zakładów bukmacherskich. Nie ma obstawiania bez ryzyka, bo praktycznie zawsze grozi Ci to, że Twój kupon okaże się niecelny i stracisz swoje środki. Jak doskonale wiesz (lub powinieneś wiedzieć) zagrożenia trzeba unikać, a Fortuna bukmacher przychodzi z „antidotum” na tę przypadłość. Mowa oczywiście o zakładzie bez ryzyka, czyli promocji zarezerwowanej dla nowych graczy.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z takiego zakładu bez ryzyka u bukmachera Fortuna?

Pierwszym krokiem będzie założenie konta i dokonanie depozytu i wysłanie kuponu. Twój pierwszy zakład w Fortunie będzie zakładem bez ryzyka.

Co to oznacza w praktyce?

Jeśli Twój kupon okaże się celny, to możesz cieszyć się z wygranej!

Jeśli szczęście Ci nie dopisze i tym razem nie wygrasz, to nic się nie stanie, bo środki zostaną zwrócone na Twoje konto!

Jest to sytuacja typu win-win, bo nic nie możesz stracić, a masz szansę jedynie zyskać.

Pamiętaj jednak, że granie z zakładów bukmacherskich – poza tym jedynym przypadkiem – jest związane z ryzykiem i łatwo stracić swoje pieniądze. Niestety, obstawianie to hazard i trzeba to powiedzieć otwarcie. Nie traktuj tego jego sposób na zarobek, a jedynie na możliwość miłego spędzenia czasu. To ma być zabawa związana ze sportem. Granie u bukmacherów (choćby u bukmachera Fortuna) nie powinno być odskocznią od problemów w życiu codziennym.

Fortuna a inni bukmacherzy na polskim rynku

Fortuna to bukmacher, który ma bardzo silną pozycję na polskim rynku, mimo że jest operatorem pochodzenia czeskiego. Jak na razie grono zakładów bukmacherskich jest dosyć wąskie, ale cały czas Ministerstwo Finansów wydaje nowe pozwolenia i tym samym rośnie konkurencja na rynku zakładów wzajemnych. Do nowych podmiotów na rynku możemy zaliczyć choćby Totalbet czy Cherry Online Polska.

Czy Fortuna ma się czego obawiać?

W moich oczach, nie. Czeski bukmacher jest po prostu za bardzo zakorzeniony wśród polskich graczy i nie wydaje się, żeby nowi operatorzy mogli to zmienić. Przyzwyczajenie jest wielką siłą. Poza tym, Fortuna to po prostu zakłady bukmacherskie wysokiej jakości, a klienci to wiedzą i dlatego wybierają właśnie tę spółkę. Nic się nie dzieje przez przypadek i tak też jest w tej sytuacji.

Fortuna wpisała się na stałe w krajobraz bukmacherów w naszym kraju i na razie nie wygląda na to, żeby ten trend miał ulec zmianie.

Podobne wpisy

U Fortuny bukmachera zagrasz bez dowodu: konto tymczasowe

Fortuna bukmacher na ostatnie spotkanie III kolejki Ekstraklasy